Trende Yılbaşı 6.geleneksel Artıyaşam Farklı Yılbaşı Kutlaması 31 Aralık 2014 - 01 Ocak 2015

Bu yılbaşında ne düşünüyorsunuz? Program yapamıyorsunuz, kararsızsınız, hep aynı şeyleri yapmak istemiyorsunuz, biraz macera olsun, farklı mekanlarda farklı etkinlikleri iç içe dolu dolu yaşamak istiyorsunuz. Bu yılbaşını tüm dostlarınıza keyifle anlatmak istiyorsunuz. O zaman birlikteyiz. Her geçen sene yepyeni , ilk defa yapılan etkinliklerle birlikte oluyoruz. Standardın dışına çıkarak yeni programlarla; kendimiz için nasıl eğleneceksek, nasıl keyfini çıkaracaksak aynısını tüm Artıyaşam topluluğu dostlarımızla yaşamak istiyoruz. İyi de neden? Rutin, tekdüze programlardan olabildiğince uzak durmaya çalışıyoruz. Yılbaşı programlarımızı inceleyin; hepsi farklı… Farklı mekanlarda, farklı ihtiyaçlara yer verecek şekilde planlıyoruz. Bu organizasyonları düzenlemek bazen komik olduğu kadar zor da olabiliyor. İlk defa yapılan etkinliklerin her zaman riski olabiliyor. İşletmeciye organizasyon mantığını anlatmak, tamamen doğal ortamlarda gerekli argümanları toparlamak zor olabiliyor. Ama organizasyon bitimi etkinlik keyfi anlatmaya değer. İlk olan şeyler güzel planladığı takdirde oldukça güzel olabiliyor. Bu yazıya özel yılbaşında ne yapacağız? İlkini 2008 yılında türünde tek olarak yaptığımız trende yılbaşı kutlaması farklı, keyifli "taka tuka" sesleri arasında müzikli ve leziz yemeklerden, sıcak şaraptan, kısaca akan manzaralardan oluşan çok farklı bir yılbaşı...Mutlaka ama mutlaka deneyimlemeniz gereken bir etkinlik... Bu nefis bir etkinlik. Trende restaurantı tiril tiril süslüyoruz. Müziğimizi ayarlıyoruz. Ray restaurantın muhteşem zengin menülü yılbaşı yemeği, tombalalar, çekilişler, hep birlikte söyleyeceğimiz şarkılar, türküler… Emin olun hayatınızın en güzel yılbaşlarından birisi olacak. Biz geçtiğimiz yıllarda denedik. Çok keyif aldık. Trende yeni yılı karlı yolların, dağların arasından hareket halinde geçerek kutladık. Kayseri’ye varınca içtiğimiz çorba sonrası kuşetli vagonlarımıza geçerek uyuyarak Ankara’ya geldik(bazı arkadaşlarımız inatla uyumamışlardı:)) . Bu yazı uzadı programı görelim diyorsanız; program aşağıda;

Bu arada:

17 Aralık 2014 Çarşamba günü akşamına kadar yapılacak rezervasyonlarda
%10 İndirim!

PROGRAMIMIZ

31 Aralık 2014 çarşamba saat 18.30’da Ankara garında buluşuyoruz. 19.00’da 4 Eylül Mavi treninde TCDD restaurantına geçerek Ankara’dan hareket ediyoruz. Rengarenk süsler, balonlar ile süslenmiş trenimizde önce tanışma faslımız olacak. Hoş geldin kokteyli, sonrasında yeni yılı kutlamak için leziz yılbaşı menüsü ile yemeklerimizi ve içkilerimizi yudumlamaya başlıyor, enstruman getiren arkadaşlarımızın müzikleri ile coşuyoruz. Bunlar nasıl anlatılır zor tabii. Ama hareket halindeyiz. Mekan yeni yıl modunda, biz bizeyiz. Duraklardan geçerken yolcuların el işaretleri gösterdikleri bizler yeni yılın keyfini çıkarıyoruz. Kırıkkale-Yerköy-Şefaatli üzerinden devam ederek Kayseri'ye geliyor ve saat 01.24'de trenimizden iniyoruz. Kayseri'de gece sizlere ikram edeceğimiz çorba ikramı sonrası tekrar gara gelerek dönüş için tarifeli trenimizi bekliyoruz.  Dedik ya bu etkinlik farklı. Klasik yılbaşı etkinliklerinizi unutun. Bunda konfor yok diyelim ama yinede konforlu ve keyifli diyebileceğimiz bir etkinlik. Her halikarda farklı ve denenmesi gerekiyor. Bu kış döneminde kar yağması da yüksek bir ihtimal. Hele hele birde kar yağarsa değmeyin keyfimize... Kayseri'ye 03.30'da gelecek Güney Kurtalan Ekspresi trenine biniyor ve kuşetlerimize geçiyoruz. (Kuşetleri 4 kişilik yataklı odalar gibi düşünebilirsiniz.). İsteyenler restaurantta eğlenmeye devam ederlerken isteyen arkadaşlarımız kuşetlerine geçip farklı bir yılbaşı geçirmenin keyfi ile uyku moduna geçebilirler. ; Sabah saat 10.36'da uykumuzu almış ve dinlenmiş olarak Ankara garına geliyor ve sonraki yıl farklı bir yılbaşında buluşmak üzere ayrılıyoruz.


ÖNEMLİ NOT: Yol çalışmaları dolayısı ile TCDD seferlerinde rötarlar olabilmektedir. Bunun bilinmesinde fayda olacaktır.

Örtülü küşetli vagon demek; 4 kişilik yataklı odalardan oluşan vagonlar anlamına gelir. Oda yerleşimleri tarafımızdan planlanacaktır. 2 yada 3 kişi katılmak isteyen arkadaşlarımızın yanına grubumuzdan başka bir arkadaş verilecektir. 4 kişilik kuşette 2 kişi yada 3 kişi kalmak isteyen arkadaşlarımızın kuşet farklarını ödemeleri beklenmektedir. (Kişibaşı 45 Lira)

Yataklı vagonlarda seyahat etmek isteyen dostlarımız (2 kişilik yataklı) +35 lira fark ödeyerek yataklı vagonlarda kalabilirler.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Emrah Yıldırım
Ercan Aslan
Zeynep Özdemir
Gülsen Aksoy

HAREKET NOKTAMIZ

31 Aralık 2014, 18:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 155 TL 155 TL 165 TL

17 Aralık 2014 Çarşamba günü akşamına kadar yapılacak rezervasyonlarda %10 İndirim!

Bu fiyatlandırma tarifeli tren ile yapılmaktadır. Gidiş için Pulmandan yer alınacak olup, dönüş 4 kişilik kuşetli yataklı vagonda yapılacaktır. 4 kişilik odalarda 2 kişi kalmak isteyen arkadaşlarımız; kişi başı  fark ödeyeceklerdir. (45 TL dolayısı ile 2 kişilik yataklıda kalmak sizin için daha uygun olacaktır.)

Yada; 2 kişilik yataklı vagonlarda kalmak isteyen misafirlerimiz: kişi başı +35 lira ödemeleri gerekmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

4 Eylül Mavi treni ile pulman koltuklarda gidiş(Daha çok restorantta oturacağız), Güney Kurtalan Ekspresi Tren ile örtülü, kuşetli vagonlarda dönüş biletleri , Ray Restaurantında aşağıda belirtilen menü ile yılbaşı özel menüsü, Kayseri'de çorba ikramı, TCDD seyahat sigortası, rehberlik hizmetleri, tren içi eğlenceler ve bize özel canlı müzik.

YEMEK MENÜSÜ: Hoşgeldin kokteyli (Sıcak Şarap),Ordör Tabağı 5 çeşit, Ara Sıcak, Ana Sıcak(Hindi dolma iç pilavla birlikte), Salata, Meyve, Kahve ikramı, Kayseri istasyonunda çorba ikramı ve yılbaşı pastası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Su dışındaki alkollü ve alkolsüz içecekler,  dönüş yolunda restaurantta içilecek veya yenilecek yiyecekler, ekstra harcamalar.

YANINIZA ALIN

BU ETKİNLİK İÇİN GEREKLİ OLABİLECEK KİŞİSEL EŞYALAR: Kayseri'de gece soğuk olması dolayısı ile sıcak tutacak kıyafetler, çalıyorsanız entrumanlarınız, yılbaşında hoş olabileceğini düşündüğünüz konular ile ilgili malzemeler veya oyun araçları, trenle dönüş yolunda örtülü kuşetli vagon için gerekli olabilecek kıyafetler, Fotoğraf ve Video kamerası ve eğlence için getirilebilecek ne varsa.

BULUŞMA: Ankara Garı: 18.30’da 2. Peronda hazır bulunan 4 Eylül Mavi Treni ve Artı yaşam flamaları önünde buluşma

İlgili rehber arkadaşların telefon bilgileri 1 gün önce tarafınıza mesaj atılacaktır.

ZORLUK

Gerçekten farklı bir etkinlik düşünen herkes katılabilir. Herhangi bir zorluğu yok. Dönüş istasyonunda trenin geç kalması durumunda biraz bekleyebiliriz. Kış şartları göz önüne alınarak sıcak tutan kıyafetler alınmalıdır.

NOTLAR:

1- Yerel halka ve onların değerlerine her zaman saygılı, kültür mirasımız ve arkeolojik değerlerimizi korumaya her zaman özen gösteriyoruz.

2- Yerel koşullardan ve hava durumundan dolayı program akışında değişiklik yapılabilir.

3-Etkinliğimiz TCDD normal seferi ile yapılacaktır. Dolayısı ile yollarda rötar olabilme ihtimali vardır. Buna hazırlıklı olunmasında fayda var.

4-Yolculuk anında Kamusal alanda bulunmamızdan dolayı aşırıya kaçacak harekelerde bulunmamamız gerekiyor.

5-Rezervasyon son başvuru tarihi 24.12.2013’dir. Katılım sayısı 40 ile sınırlandırılmış olup, sonrası için kayıt alınamamaktadır. O yüzden başvurularınızı ve ön ödemelerinizi en kısa zamanda yapmanız gerekmektedir.

Share

BAYRAM GEZILERI / TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa BAYRAM TURLARI Trende Yılbaşı 6.geleneksel Artıyaşam Farklı Yılbaşı Kutlaması 31 Aralık 2014 - 01 Ocak 2015