Bolu'nun Güzelleri Gezisi ..::gölcük-Abant-Yedigöller Fotoğraf Ve Doğa Gezisi ::.. Lucky Deer Konaklamalı Tam Pansiyon Plus 24-25 Eylül 2015

Zaman Yedigöller zamanı, fotoğraf zamanı, dinlenme-eğlenme zamanı...Mekan'da Lucky Deer!

Artıyaşam'a özel etkinliklerimizden 2 ayrı günübirlik etkinliği birleştirip keyifli bir 2 si bir arada keyfi yapmak istiyoruz. Haftasonunda dinlenelim, doğa olsun, bize özel olsun, fotoğraf olsun, manzara olsun derseniz; sevdikleriniz için ideal olacak bir etkinlik. Çocuklarınızla gidersiniz; Nefis doğada özgürce koşar, geyik arayışına çıkar, hayvanlarla oyunlar oynayabilirler, Büyüklerinizle gidersiniz; hiç bir şey yapmasalar bile; bu sıcaklarda nefis yeşil doğanın içerisinde günün keyfini çıkartırlar. İsterlerse Yedigöller'e gelmez, dağevinde keyif yaparlar.  Sevdiklerinizle gidersiniz; her an romantiktir. gölde, doğada her yerde...

1.gün Gölcük ve Abant göllerini göreceğiz. Piknik fotoğraf ve doğa gezilerimiz olacak. Akşam Mengen Lucky Deer dağ evimizde gecenin keyfinin ateş / şömine başında geçireceğiz. ertesi gün Yedigöller var. Yedigöller'in zamanı başladı. ve çpk keyifli bir tur olacak.

Dinlence, eğlence, fotoğraf, doğa diyor musunuz?

O zaman acele edin sınırlı olan kontenjanımızda yerinizi ayırtın...

PROGRAMIMIZ

1.GÜN:

  • Saat 07:00 de Güvenpark Kumrular caddesi kaymakamlık karşısından hareketle başlayacak etkinliğimiz yol güzergahı üzerinden sizleri almamızla birlikte, araçta yapacağımız kahvaltılık sandviç ve çay ikramının ardından otoban üzerinden yolumuza devam ederek
  • 10.30 civarlarında Gölcük'e ulaşıyoruz. Göl kenarında yapacağımız fotoğraf ve doğa gezileri sonrası alandan ayrılarak  Abant'a ulaşıyoruz. Ülkemizin yer altı sularıyla beslenen ve kış aylarında müthiş manzarasıyla insanlara kucak açan Abant gölünde kısa çaplı yürüyüşler, ata binme ve barbekü şeklinde sunulacak doyurucu menü ile sucuk + köfte, salata ayran, kola, fantadan oluşan menümüzü yerken eşsiz manzaranın tadını çıkartmanın yanı sıra dinlenme şansıda bulacağız. Yemek sonrası gün boyu çayımız kahvemiz sizleri bekliyor olacak, Hava durumuna bağlı olarak 17.00 civarlarında Abant'tan ayrılarak Abant Köy pazarı na uğrayıp sevdiklerimiz için alışveriş yapıp 18:00 sularında Mengen ormanları arasında buluna  dağ evimize ulaşıyoruz.
  • Odalara yerleşme dinlenme sonrası akşam yemeği olacak.
  • Akşam yemek sonrası dışarıda yakacağımız ateş çevresinde toplanıp gecenin keyfini çıkaracağız. İsteyenlerle havanın müsait olması durumunda gece yürüyüşü yapabiliriz. Eğer geyikler kadar şanslı isek geyik görebiliriz. Sincap, tavşan gibi orman hayvanlarını görme olasılığımız oldukça yüksek. Konaklama butik dağ evimizde yada çadırımızda.

2.GÜN:

  • Sabah yapacağımız keyifli kahvaltı sonrası Lucky Deer'de keyif yapmak ve dingin bir gün geçirmek isteyen arkadaşlarımızı tesiste bırakıyor ve isteyen arkadaşlarımızla tesisten Yedigöller'e doğru yol alıyoruz.
  • Araçta sıcak-soğuk içecek ikramı ile Mengen'de ekmeğimizi aldıktan sonra Yedigöller yoluna giriyoruz. saat 10.00 civarlarında Yedigöller'e varıyoruz.
  • Büyükgöl/Kapankaya terasında seyir molası sonrası eski Geyik üretme çiftliği alanı, İncegöl, Sazlıgöl, Kurugöl ve Nazlıgöl, Dilek çeşmesi çevresinde yapacağımız yürüyüşler sonrası barabekü olarak hazırlanan öğle yemeğimizi yiyoruz. Büyükgöl çevresi, Seringöl, Deringöl, Şelale, Gülenkayalar bölgesinde yapacağımız gezinti ve yürüyüşler yapıyoruz. Yapılacak ikramlar sonrası sonrası saat: 16.30'da hareket edip 22.00 gibi Ankara'da oluyoruz.

ABANT'TA PİKNİK KEYFİ

YEDİGÖLLER ZAMANI

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Artıyaşam Abant
Artıyaşam Lucky Deer
Ercan ASLAN Lucky Deer
Aysu Şen 29 Ekim 2010 Yedigöller
İlker Ergün 29 Ekim 2010 Yedigöller
İlker Ergün 30 Ekim 2010 Yedigöller
Selcan Kıran 31 Ekim 2010 Yedigöller

GÖRÜLECEK YERLER

Bolu-Gölcük Abant Mengen Lucky deer dağ evinde konaklama ve gece isteğe bağlı yürüyüş, Yedigöller

HAREKET NOKTAMIZ

24 Eylül 2015, Kumrular, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
6 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 290 TL 290 TL 310 TL
Üç kişilik odada kişibaşı 280 TL 280 TL 300 TL
Tek kişilik oda 335 TL 335 TL 355 TL
7-12 yaş 245 TL 245 TL 265 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 105 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel ulaşım, Kahvaltı(2), akşam yemeği(1), çiftlik evinde yada çadırda konaklama(1), öğlen yemeği(2 tavuk-köfte-sucuk-ayran-kola-fanta menüsü ile barbekü şeklinde)TÜRSAB seyahat sigortası, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri, tesiste ve araçta çay/kahve sıcak-soğuk ikramları, Milli park girişleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel harcamalar

YANINIZA ALIN

Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, mevsime uygun koruyucu giysiler, 40-50 litrelik sırt çantası, şapka, yağmurluk, fotoğraf makinası.

BOLU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Keyif ve dinlence gezisi olup, yürümek isteyen yürüyebilir, oturmak isteyende oturup sezonun keyfini çıkarabilir...

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Carrefour 07:20
Giyim Dünyası 07:30
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 07:40
Share

BAYRAM GEZILERI / TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa BAYRAM TURLARI Bolu'nun Güzelleri Gezisi ..::gölcük-Abant-Yedigöller Fotoğraf Ve Doğa Gezisi ::.. Lucky Deer Konaklamalı Tam Pansiyon Plus 24-25 Eylül 2015