Daday Çömlekçiler At Çiftliği - Kastamonu Ve Ilgaz Yılbaşı Artıyaşam Özel Gezisi 3 Gece 4 Gün 31 Aralık 2015 - 03 Ocak 2016

Artıyaşam özel etkinliklerinden gelenekselleşen ve bu sene 6.sını yapacağımız doğa aktivitesi ve yılbaşı kutlamasına bekliyoruz. Doğal çiftlik evinde ata binmek, karda yürüyüşler yapmak, köy hayatını yaşamak ve yılbaşı ertesinde de Ilgaz'da kar ve kayak keyfi yaşamak, Kastamonu'da kültürel tur yapmak isterseniz bu etkinlik tam size göre. Doğal bir çiftlik evinde sevdiklerinizle, çocuklarınızla, ailenizle keyifli ve çok farklı bir yılbaşı geçirmeye ne dersiniz?

Peşin fiyatına 6 taksit (Taksitlendirme Bonus ve Word kartlara yapılabilmektedir.)

Üstelik bu etkinliğe özel 10 Aralık'a kadar yapılacak erken rezervasyonlarda %7 indirim imkanı.

PROGRAMIMIZ

1.GÜN 31 Aralık 2015

Öğle saat: 13.00'da Kumrular Caddesi Kaymakamlık karşısından ve yol duraklarından arkadaşlarımızı aldıktan sonra Çankırı güzergahına doğru yola çıkıyoruz. Ilgaz’da dinlenme tesisinde kısa bir moladan sonra Daday Çömlekçiler köyüne akşam saatlerinde vararak odalarımıza geçme ve kısa dinlenmeler sonrası bizim için özel olarak hazırlanmış ve süslenmiş çiftlik restoranımıza geçerek yeni yıl eğlencesine başlıyoruz. Menümüz zengin; Çorbamız, hindimiz, mezelerimiz, salatamız, içeceklerimiz, pilavımız hazır. Canlı müzik konusunda bizlere müzisyen arkadaşlarımız canlı müzik şeklinde eşlik edecekler. Gece boyu çekilişlerimiz, fır döndümüz, tombalamız ve oyunlarımız var. Gece isteyen ve de üşümeyecek olan arkadaşlarımızla kar ayazında gece kısa yürüyüş yapıyoruz. Gece tam 00'da 2011'den 2012'ye geçerken yapacağımız sıcak şarap ikramı ve yaktığımız koca ateş başında 2012 yılı için dilek ve temenilerde bulunuyoruz. Yapacağımız havai fişek gösterisi sonrası artık eğlence kaçta biterse isteyen arkadaşlarımız odalarına geçip dinlenecekler.  MUTLU YILLAR....

2.GÜN: 01 Ocak: Bu gün biraz keyif ve dinlence ağırlıklı olacak. uzayan kahvaltı şeklinde alınacak yöresel köy kahvaltısı sonrası isteyen arkadaşlarımızla At yada yürüyerek köyler içerisinden geçerek asırlık evlerden oluşan Çıllar köyüne varıyoruz. isteyen arkadaşlarımızla Taşçılar göletine gidebileceğiz.

Günümüz doğa ve köy içerisinde, atlarla, kızaklarla geçecek.

Öğlen sucuk ekmek olacak. Akşam yemeğimiz ve eğlencemiz yine restoranımızda devam edecek.

3.GÜN:  Kahvaltı sonrası öğleye kadar serbest zaman. Bu süre içerisinde kar yürüyüşü yapabilir, Çam ormanları arasında zaman geçirebilir, yada çiftlikte kahvelerimizi yudumlayabiliriz. Öğle yemeği menümüz etli ekmek olacak. Yemek sonrası biraz kültürel içerikli gezelim istiyoruz. Rotamız Kastamonu olacak. Kastamonu'da Kale gezisi sonrası İlk olarak Kastamonu’da Nasrullah Meydanı ve camii, Aşur efendi hanı gezileri sonrası Münire Medresesinde El sanatları çarşısında yöreye özgü dibek kahvesi, çekme helvası alışverişi için mola veriyoruz. Şerife Bacı Anıtı, Liva Paşa Konağı ve Etnoğrafya Müzesi gezileri sonrası tekrar çiftliğimize gelerek dinleniyoruz. Akşam yemeği gece ateşi ve ğlence yine çiftliğimizde.

4.GÜN: Alacağımız kahvaltı sonrası çiftlikten ayrılıyoruz. Bu defa Ilgaz Kayak merkezine gidiyoruz. Bize özel Etap Altınel Dağbaşı otel restoran kısmında kendinizi özel hissedebileceğiniz; Canlı müziğinden şömine keyfine, Öğle barbeküsünden gün boyu sınırsız sıcak soğuk içecek, dönüşte sıcak şarap ve çorba ikramında kadar dolu dolu zaman geçireceksiniz. kütük evimizde kayak, barbekü, canlı müzik ve sıcak şarap keyfi yaşayacağız. Bir günümüz Ilgaz'da geçecek. Bu etkinliğimizi; yine Artıyaşam'a özel etkinlikler kapsamında organize ettiğimiz diğer Ilgaz etkinliğimize katılan arkadaşlarımızla birlikte geçireceğiz. Müzisyen arkadaşlarımızın bize özel nefis müzikleri eşliğinde eğleniyor, kayak yada kızakla kayıyoruz. Saat 16.00'da sizlere yapacağımız ikramlar sonrası Ilgaz'dan ayrılarak Ankara'ya doğru yola çıkacak yolda vereceğimiz molalar sonrası akşam saat. 20.30 civarlarında Ankara'ya geliyoruz.

NOTLAR:

  • Bu etkinliğimize katılacak misafirlerimizin; konfor beklentisinin olmaması gerekiyor. Çiftlik doğal bir at çiftliği olup köy hayatını yaşayabileceğiniz bir ortam sunuyor. Amcanıza halanıza gidiyor gibi düşünmelisiniz. Hayvanlar, atlar ve köy hayatını doyasıya yaşayabilirsiniz.
  • Isınma; Kaloriferli, Ufolu ve sobalı odalardan oluşmakta. Yeni yapılan bina(Restoran üstü elektrikli ufolardan oluşmaktadır.)
  • Bu turumuzda az kültür ama daha çok doğa içermektedir. Kar yürüyüşleri yapacağımızı düşünerek lütfen yedek kıyafetlerinizi getirmeyi unutmayınız.
  • Son gün Ilgaz Kayak turu da bu programa dahil olacaktır. Dolu dolu geçecek, Etap Altınel otelinden gün boyu faydalanıp, barbekü şeklinde öğle yemeği, sıcak şarap ve gün boyu soğuk sıcak ikramlarımızla bize özel canlı müzik ile eğlenip Ankara'ya erken saatlerde varmayı düşünüyoruz.
  • Kış şartlarına göre planlamalarda değişiklik olabilir. Ama programda mevcut olan gezilecek yerler gezilir.


Daday At çiftligi "kış" artiyasam2010 -----------------------------------

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Selcan KIRAN 2010-2011
Funda YALÇIN 2010-2011
Ercan ASLAN 1 2010-2011
Ercan ASLAN 2 2010-2011
Artıyaşam 1 2009-2010
Artıyaşam 2 2009-2010


Artıyaşam Daday At Çiftliği artiyasam2010

GÖRÜLECEK YERLER

Kastamonu Daday ilçesi, Daday çömlekçiler at çiftliği, Taşçılar göleti, Çıllar köyü, Ilgaz milli parkı

HAREKET NOKTAMIZ

31 Aralık 2015, Kumrular, 13:00

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
6 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 499 TL 499 TL 499 TL
Üç kişilik odada kişibaşı 480 TL 480 TL 480 TL
Tek kişilik oda 625 TL 625 TL 625 TL
7-12 yaş 399 TL 399 TL 399 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 125 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

  • Bu fiyatlar alkolsüz fiyatlardır.
  • Limitsiz alkol istenmesi durumunda + 50 lira eklenecektir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Ulaşım, rehberlik, araç içi ikramlar, zengin köy kahvaltısı(3), Yılbaşı gala yemeği(1;çorba,hindi,salata, alkolsüz içecekler, meyve, mezeler ve yan yiyecekler), Akşam yemeği(ızgara menüsü ile), 3 öğlen yemeği(1(Sucuk ekmek,meşrubat),1(Etli ekmek çeşitleri , ayran, köy baklavası, turşu, çay ikramı)), Ilgaz'da sürpriz ikramlar, Ilgaz Artıyaşam'a özel restoranda Size özel canlı müzik öğle barbeküsü(Tavuk-köfte-sucuk-içecekler, gün boyu sıcak soğuk ikramlar, 5 çorbası ve sıcak şarap ikramları), Tursab seyahat sigortası, tüm çevre gezileri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel harcamalar, akşam yemeklerinde alınan alkollü içecekler, At binme ücretleri (uzun tur 35 TL kısa tur 30 TL), Fayton ücretleri bu ücret kapsamı dışındadır. Ilgaz'daki kayak/kızak ücretleri.(Kayak/snowboard: 50 kızak saatlik 15 lira (Kayak ücretlerinde Artıyaşam'a özel %20 indirim imkanı vardır.)

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb. MUTLAKA ALIN: Sıcak tutacak yedek ve yedek içlik, iç kıyafetler ve yedek çoraplar, eldiven, bere, güneş gözlüğü, yüksek faktörlü güneş kremi, polar kıyafetler

KASTAMONU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Bu etkinlik özel ve farklı bir etkinliktir. Kış şartlarında, soğuk ortamda çevre gezileri ve etkinlikler yapılacaktır. Bu etkinliğe katılacak arkadaşlarımızda lüks beklentisi olmaması gerekmektedir. Bu etkinliğin temel amacı olabildiğince doğal bir ortamda çiftliğin keyfini çiftlik havasında yaşamaktır. Odalarımızda 24 saat sıcak su mevcut olup, odalarımız kaloriferli ve elektrikli ısıtıcılarla ısınmakta olup sıcaktır. Restaurantımız soba ile ısınmaktadır. Kapalı mekanlarda ısınma sorunu yoktur.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 13:00
Milli Kütüphane 13:05
Armada 13:10
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 13:20
1011 Kavşağı 13:25
Altınpark 13:35
Share

BAYRAM GEZILERI / TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa BAYRAM TURLARI Daday Çömlekçiler At Çiftliği - Kastamonu Ve Ilgaz Yılbaşı Artıyaşam Özel Gezisi 3 Gece 4 Gün 31 Aralık 2015 - 03 Ocak 2016