Eskişehir Odunpazarı Ve Sazova Gezisi -Hızlı Trenle- 29 Ekim 2013

Eskişehir’de Kültür parkı görecek, Eskişehir'e özgü çibörek, balaban köfte, salata içecek ve tatlı menüsü ile öğlen yemeğimizi Odunpazarı, Cam ve Lületaşı Müzelerini ziyaret edecek, Eski Eskişehir evlerini görecek,  Porsuk kıyısında yürüyecek, havanın uygun olması durumunda Porsuk çayında tekne turu yapacak, eski hal binalarının restore edildiği Haller’de keyifleneceğiz.

PROGRAMIMIZ

Saat 08:00 ‘de Ankara’dan hızlı trenle hareket edip 09.30'da Eskişehir’e varıyoruz.  İlk işimiz Porsuk çayında tekne turu. Yaklaşık 45 dakikalık tekne turu sonrası Porsuk çayı kenarında kısa yürüyüş, köprülerde fotoğraf çekim molası sonrası Odunpazarı’na giderek; sırası ile Cam müzesini geziyor, eski Eskişehir evleri arasından yürüyerek Lületaşı atölyelerinin ve satışının yapıldığı Atlı Han’ı görüyor ve Şelale Park restorantta Balaban köfte salata ayran tatlı ve 1 adet çibörek menüsü ile alacağımız öğlen yemeği ve çay ikramı sonrası aracımızla Sazova’ya hareket ediyoruz. Serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman kapsamında isteyenler; Japon bahçesi, Korsan gemisi, müsait olması durumunda minyatür tren gezisi, Proleteryum gözlem evini, Masal Şatosunu bilim merkezini görebilecekler. Bu gezilerimiz sonrası eski hal binası, şimdilerde eğlence ve dinlence merkezi Haller'de vereceğimiz kahve molası sonrası da saat 18.15 hızlı trenine binerek 19.45 gibi Ankara garında oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Artıyaşam
Nilay HOTALI
Can ERGÜN
Atiye ERGÜN
Ercan ASLAN
Tema Vakfı gezisi

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Odunpazarı, Cam ve Lületaşı Müzelerini ziyaret edecek, Eski Eskişehir evlerini görecek Porsuk kıyısında yürüyecek, Sazova'yı görecek, havanın uygun olması durumunda Porsuk çayında tekne turu yapacak, eski hal binalarının restore edildiği Haller’de keyifleneceğiz.

HAREKET NOKTAMIZ

29 Ekim 2013, 08:00

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 110 TL 110 TL 120 TL
7-12 yaş 95 TL 95 TL 100 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 70 TL ilave edilir.

Garanti ve Yapı kredi kartlarına taksitlendirme yapılabilmektedir.

Erken Rezervasyon Fırsatı:

  • 21 gün öncesi fiyatlarda %10 indirim
  • 15 gün öncesi fiyatlarda %5 indirim

NELER DAHİL?

Hızlı trenle gidiş dönüş ulaşım, Yerel ulaşım, Rehberlik, Balaban köfte salata ayran tatlı ve 1 adet çibörek ve çay ikramından  oluşan öğlen yemeği, tüm çevre gezileri dahildir.

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, öğle yemeğinde su,ayran harici alınacak içecekler, kişisel harcamalar ve tekne turu(3-5 lira) ,

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb malzemeler

ESKISEHIR İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Kolay bir gezi, kısa çevre ve çarşı gezileri

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Ankara Garında 07.30'da buluşma

Share

BAYRAM GEZILERI / TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa BAYRAM TURLARI Eskişehir Odunpazarı Ve Sazova Gezisi -Hızlı Trenle- 29 Ekim 2013