Likya Kentleri Fethiye-Kaş-Kalkan-Patara-Demre Olimpos Ramazan Bayramı Turu 4 Gece 5 Gün 25-30 Temmuz 2014

BEYAZ KÖPÜKLÜ DALGALAR, MASMAVİ BİR DENİZ VE AĞUSTOS BÖCEKLERİNİN HİÇ BİTMEYEN TÜRKÜSÜ…

Dönemin en etkili uygarlıklarından Likya kentlerine doğru bir yolculuk yapacağız. Bu yolculuğumuzda; doğa, kültür ve tarih var. Tekne turlarımız, nefis doğa manzaralarımız ve bu coğrafyada yaşamış uygarlıkların izlerini takip edeceğiz. Fethiye, Dalyan, Dalaman, Kaş ve Demre temel gezeceğimiz alanlardan...

Likya Kentleri Fethiye-Kaş-Kalkan-Patara-Demre Turu 4 gece 5 gün
25 gün öncesi erken rezervasyonda
Odabaşı 110 TL indirim.

PROGRAMIMIZ

Gece saat 22.00'da Kumrular sokak girişi Penguen Pastanesi önünde buluşarak hareket ediyor, yol duraklarında arkadaşlarımızı aldıktan sonra kısa molalar ve ikramlarla yolumuza devam ederek sabah saatlerinde Fethiye'ye varıyoruz.

1.gün:Yolumuz üzerindeki kahvaltıdan sonra, eski bir Rum yerleşimi olan Kayaköy’ün gezilmesi. Öğle yemeği için serbest zaman. Öğleden sonra otele yerleşme. Ölüdeniz Kumsalı’nda serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama Fethiye’deki otelimizde.

2. gün: Kahvaltı ardından Dalyan’a hareket. Kanaldan tekne ile Antik Kaunos kıyısından geçip, Kaya Mezarları’nın görülmesi. Dalyan’da çamur banyosu için mola. Caretta Caretta deniz kaplumbağalarının üreme alanı olan İztuzu Plajı’nda yüzme için serbest zaman. Otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Fethiye’deki otelimizde.

3. gün:Kahvaltı ardından Saklıkent’e hareket. Saklıkent Kanyonu’nun görülmesi ve öğle yemeği. Yemek molasının ardından, Patara Plajı’nda deniz molası. Kalkan’a hareket. Yol üzerindeki Kaputaj Plajı’nın panoramik seyri. Kalkan’da çarşı ve liman gezileri sonrasında Kaş’a varış, otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama Kaş’taki otelimizde.

4. gün: Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra tekne (yemekli) ile MÖ 2.yy’da sular altında kaldığı bilinen Batık şehir (Kekova) ve Simena (Kaleköy) gezileri. Otele dönüş. Akşam yemeği ve konaklama Kaş’taki otelimizde.

5. gün:Kahvaltıdan sonra Demre’de bulunan St. Nicholas (Noel Baba Kilisesi ve kaya manzaralarıyla ünlü Myra Antik Kenti’nin gezilmesinin ardından vereceğimiz öğlen yemek molası sonrası Finike'den Elmalı üzerinden Ankara'ya hareket ederek gece Ankara'da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?


Daha Büyük Görüntüle

HAREKET NOKTAMIZ

25 Temmuz 2014, Kumrular, 22:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
7 taksit
Yetişkin 799 TL 799 TL 849 TL
İki kişilik odada kişibaşı 799 TL 799 TL 849 TL
Üç kişilik odada kişibaşı 779 TL 779 TL 829 TL
Tek kişilik oda 974 TL 974 TL 1024 TL
7-12 yaş 659 TL 659 TL 709 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 180 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

25 gün öncesi erken rezervasyonda
Odabaşı 110 TL indirim.

 

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ikramı, kahvaltı(6), akşam yemeği(5), konaklama(5), öğle yemekli tekne turu(3), Milli park giriş ücretleri, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri, Tursab seyahat sigortası

NELER HARİÇ?

3 öğlen yemeği, otelimizde alınacak yemeklerdeki içecekler ve kişisel harcamalar ile Müze ve ören yeri giriş ücretleri bu fiyat kapsamı dışındadır.

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb. Denize girmek için gerekli olabilecek malzemeleriniz.

MUGLA İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 22:00
Milli Kütüphane 22:05
Armada 22:10
Ümitköy köprüsü altı 22:20
Ümitköy Migros karşısı 22:25
Share

BAYRAM GEZILERI / TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa BAYRAM TURLARI Likya Kentleri Fethiye-Kaş-Kalkan-Patara-Demre Olimpos Ramazan Bayramı Turu 4 Gece 5 Gün 25-30 Temmuz 2014