İstanbul Şile Ağva Turu 2 Gece 3 Gün 05-07 Ekim 2014

Daha çok kültür ama doğanın güzelliklerinide doyasıya görebileceğimiz ikisi bir arada bir tur.

İstanbul ve Şile Ağva bizleri bekliyor. 2 Gün boyunca İstanbul'u saraylar-müzeler kültür turu kapsamında doyasıya gezeceğiz. Dolmabahçe sarayı, Topkapı sarayı Sultanahmet Ayasofya, Yerebatan sarıcı gezeceğimiz yerler arasında. 2 gün İstanbul'da konaklayacak, son gün de İstanbul dan ayrılacak ve Polanyalıların gelip yerleştiği Adampol Polonezköy'ü, Şile'yi ve Ağva'yı gezeceğiz. İstanbul'a mutlaka gitmişsinizdir ama detaylı kültürel anlamda İstanbul'u va yakın çevresini tanımak isterseniz bu keyifli bir rotamızda sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Gezilecek yerler: İstanbul, Dolmabahçe sarayı, Topkapı sarayı, Ayasofya müzesi, Hipodrom, Sultanahmet camii, Yerebatan sarnıcı, Polonezköy, Şile, Şile feneri, Ağva

PROGRAMIMIZ

Sabah saat 07.00 da Kumrular sokak girişi Penguen pastanesi önünde buluşarak hareket ediyoruz.

1.GÜN: Araç içi kahvaltılık sandviç ve sıcak-soğuk ikramlar ve gerekli molalar sonrasında öğlen saatlerinde İstanbul’a varıyoruz. Öğlen yemeği sonrasında Dolmabahçe Sarayı(Selamlık Bölümü) gezisi ve Boğaz’da tekne turu yapıyor ve otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.GÜN : Sabah kahvaltı sonrası sırasıyla; Topkapı Sarayı(Selamlık Bölümü), Ayasofya Müzesini geziyor,öğlen yemeğimizi Sultanahmet köftecisinde yedikten sonra Hipodrom, Sultanahmet Camii, Yerebatan Sarnıcı gezileri sonrasında otelimize giderek dinleniyoruz. Akşam yemeği sonrası isteğe bağlı olarak Boğazda tekne turu yapabileceğiz.

3.GÜN: : Sabah kahvaltı sonrası eşyalarımızı toplayarak otelimizden ayrılıyoruz. Güzergahımızda Şile var. Şile’ye varmadan önce güzergahımız üzerindeki Eski adı Adampol olan bu köyün atalarının Polanya’lı göçmenler olmasından dolayı Polonezköy adını alan bu köyde yapacağımız gezinti ve müze gezisi sonrası bir kafeye gidip çay içiyoruz. Yeşil doku içinde adeta kaybolan Polonezköy gezimizi tamamlayıp Şile’ye gidiyoruz. Şile de Tarihi Şile Feneri’nin görülmesinden sonra limanda yürüyor ve liman kahvesinde çayımızı içtikten sonra Ağva’ya hareket ediyoruz. Yeşilçay ve Göksu nehirleri arasında kalan bu şirin belde de Göksu nehrinde Göksu nehir üzerinde yemekli tekne gezisi yapıyoruz. Şile bezi ürünleri alış verişi yaptıktan sonra Deniz feneri ve sahile doğru bir gezinti yapıyoruz. Ağva gezisi sonrası Ankara’ya hareket ederek yolda vereceğimiz molalar sonrası yaklaşık 23.00 civarlarında Ankara’da oluyoruz.

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

İstanbul, Dolmabahçe sarayı, Topkapı sarayı, Ayasofya müzesi, Hipodrom, Sultanahmet camii, Yerebatan sarnıcı, Polonezköy, Şile, Şile feneri, Ağva

HAREKET NOKTAMIZ

05 Ekim 2014, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 399 TL 399 TL 419 TL
Üç kişilik odada kişibaşı 389 TL 389 TL 409 TL
Tek kişilik oda 489 TL 489 TL 509 TL
7-12 yaş 309 TL 309 TL 329 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 135 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

30 gün öncesi erken rezervasyonda

%10 İndirim!

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, araç içi sıcak soğuk içecek ikramları, kahvaltı (1 araç, 2 otel), akşam yemeği(2), Konaklama(2), Türsab seyahat sigortası, TC Kültür ve Turizm Bakanlığı'ndan lisanslı rehberlik hizmetleri

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, kişisel harcamalar, öğlen yemekleri, akşam yemeğinde alınan su hariç diğer içecek ücretleri boğazda yapılacak tekne turu ve ücrete dahil olarak belirtilmemiş her türlü harcama

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

ISTANBUL İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Bu turumuz kültür ve doğa turu olmakla birlikte uzun yürüyüşler içermez.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Carrefour 07:50
Giyim Dünyası 08:00
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:10
Share

BAYRAM GEZILERI / TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa BAYRAM TURLARI İstanbul Şile Ağva Turu 2 Gece 3 Gün 05-07 Ekim 2014