Çanakkale-Kazdağlari-Bozcaada-Ayvalik Turu -Tam Pansiyon Promosyon-Kesin Çıkış 26-30 Ağustos 2016

Dolu dolu bir Kuzey Ege turu...

Özellikle sıcakların en yoğun olduğu dönemlerde gidilebilecek en iyi yerlerden. Dolu dolu bir güzergah. Destansı kahramanlıkların yaşandığı Gelibolu Yarımadasında şehitlerimizi ziyaret edeceğiz. Bozcaada gezisinde yüzecek, eski Rum yerleşimlerinin olduğu otantik mekanları dolaşacağız. Kazdağları, Eski Rum köyleri, Koylar içeren Kazdağları bölgesinde gezecek, kahve içecek keyifleneceğiz. Ayvalık gezimizde Şeytan sofrası ve Cunda adası önemli gezeceğimiz yerlerden. Sonrasında Ankara'ya dönerken de Bursa Cumalıkızık köyünde de ayrıca dinlenme molası verip gezeceğiz.

Konaklama Çanakkale Anzak otel ve Küçükkuyu 4* termal otelimiz Saruhan otel olacak. 

Dolu dolu, eğlenceyi, hüznü bir arada yaşayacağımız bir tur.

Kesin çıkışlı bu turumuzda kalan sınırlı sayıda kayıt için rezervasyonlarınızı bekliyoruz. 

PROGRAMIMIZ

Gece Saat  21:00’da Kumrular Cad. kaymakamlık karşısında buluşma ve hareket. Katılımcı dostlarımızı ara duraklardan alarak araçta sıcak-soğuk içecek ikramı ile yolumuza devam ediyoruz.

1.GÜN 26 Ağustos 2016:  ÇANAKKALE-GELİBOLU-ŞEHİTLİKLER

Yaklaşık 06:30 civarlarında Çanakkale’ye varıyoruz.Feribotla Eceabat’a geçiyoruz.Restaurantımız’da alacağımız kahvaltıdan sonra Gelibolu yarımadasında Kilit Bahir,Mecidiye Tabyaları,Seyit Onbaşı,Şahin dere Şehitliği,Şehitler Abidesi, Morto Koyu,Seddülbahir,Yahya Çavuş Şehitliği,Ertuğrul Koyu,Anzak tepesinde yürüyüş,57.Alay Şehitliği,Conkbayırı, ve Atatürk’ün saatinden vurulduğu yeri gezdikten sonra Truva Antik Kentini gezerek Çanakkale otelimize hareket ederek otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Konaklama:Anzak Otel

2.Gün 27 Ağustos 2016: BOZCAADA-ASSOS

Sabah kahvaltımızın ardından Bozcaada gezisi için Geyikli İskelesi'ne Hareket ediyoruz.  45 dakikalık bir feribot yolculuğu sonrası Bozcaada'ya varıyoruz. Öğle yemeği(Balık-Salat su), Ayazma plajı, Kale, Şarap fabrikası, Rüzgar güllerini gördükten sonra saat: 18.00’de Ada’dan ayrılarak otelimize geçerek dinleniyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Konaklama: 4* Saruhan Otel(Termal otel)

3.Gün 28 Ağustos 2016 ASSOS-BEHRAMKALE

Kahvaltımız sonrası otelden ayrılarak Assos gezimize başlıyoruz. Kazıların devam ettiği antik kentte takip edeceğimiz patikalar bizi görkemli Athena Tapınağı’na götürüyor. Burada vereceğimiz keyifli bir molanın ardından Arnavut kaldırımlı sokaklardan, taş evlerin arasından Behramkale köy kahvesine geliyor ve dinleniyoruz. Daha sonra alandan ayrılarak Edremit’e doğru hareket ediyoruz. Nefis bir manzara eşliğinde sürecek yolculuğumuz sonrası öğlen yemeği molası verecek ve Küçük kuyu'da zeytin ve zeytinyağı alış verişi yapıyoruz. Tahta Kuşlar Etnoğrafya müzesini gezip otelimize geçiyoruz. Konaklama: 4* Saruhan Otel(Termal otel)

4.Gün 29 Ağustos 2016 AYVALIK-CUNDA-ŞEYTAN SOFRASI

Sabah kahvaltımızın ardından Ayvalık'a hareket ediyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajlarını geziyoruz.Ayvalık’ın karakteristik özelliklerinden biride çarpıcı renklerle boyanmış eski Rum evleri.Ayvalık evlerini görüp  Cunda adası gezimize başlıyoruz. Cunda Adası, Şeytan Sofrası, Cennet  Tepesi, Çınarlı Cami (Eski Aghia Yorgi Kilisesi,Taksiyarhis Kilisesi.Şeytan Sofrası; Adını sofraya benzeyen eski bir lav birikintisinden oluşan bir tepeden alır.Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi vardır. Adalar cenneti olan Ayvalık adalarına  hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasından manzaramızı izleyip fotoğraf çekiyoruz. Öğle yemeği sonrası Ankara’ya doğru hareket ediyoruz. Dönüş yolunca Cumalıkızık gezisi yaptıktan sonra gece geç saatlerde Ankara’da olup bir başka ARTIYAŞAM etkinliğinde görüşmek üzere ayrılıyoruz.

GÖRÜLECEK YERLER

Gelibolu yarımadası şehitlikler gezisi, Kazdağları Turu, Bozcaada turu, Ayvalık turu

HAREKET NOKTAMIZ

26 Ağustos 2016, Kumrular, 21:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
6 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 625 TL 625 TL 655 TL
Üç kişilik odada kişibaşı 610 TL 610 TL 640 TL
Tek kişilik oda 745 TL 745 TL 755 TL
7-12 yaş 490 TL 490 TL 520 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 195 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Özel ulaşım,
 • Rehberlik,
 • TURSAB seyahat sigortası,
 • Araç içi sıcak soğuk ikramları,
 • Kahvaltı(1.gün çanakkale kahvaltı+3 otelde kahvaltı),
 • Akşam yemeği(3),
 • Öğle yemeği (Sulu yemek+Pilav+salata+su) (3)
 • Yarım pansiyon konaklama,
 • Gelibolu yarımadası ve Bozcaada Feribot ücretleri ve çevre gezileri dahildir.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Son gün öğle ve akşam yemeği
 • Otelimizde alınacak içecek ücretleri
 • Kişisel harcamalar
 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar, Denize girmek isterseniz; mayo, havlu, terlik vb deniz malzemeleri.

CANAKKALE İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 21:00
Milli Kütüphane 21:05
Armada 21:10
Ümitköy köprüsü altı 21:20
Ümitköy Migros karşısı 21:25
Share

HAFTALIK GEZILER / TURLAR

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa UZUN TURLAR Çanakkale-Kazdağlari-Bozcaada-Ayvalik Turu -Tam Pansiyon Promosyon-Kesin Çıkış 26-30 Ağustos 2016