Likya Kentleri Turu Ramazan Bayramı 08-11 Ağustos 2013

Kemer Olimpos Çıralı Tahtalı Dağı Finike Demre Batık Şehir Kekova Turu 3 gece 4 gün

TARİHLER: 20-23 Nisan 2013  ve 08-11 Ağustos 2013 Ramazan Bayramı 3 gece 4 gün

Hem yaz sıcaklarından kaçış hem kültür hem yüzme... Hepsi bir arada Likya uygarlığının merkezi bölgeye keyif yapmaya dinlenmeye gidiyoruz. Olimpos Tanrıların dağında, tahtalı'da, Finike'de Noel babanın memleketi Demre'de Batık şehir Kekova'da keyifli bir tatil yapmak isterseniz buyrun; bu keyifli etkinliğimize bekliyoruz.

PROGRAMIMIZ

Saat; 23.00’da Kumrular Cad. girişi Penguen pastanesi önünde buluşma ve hareket. Katılımcı dostlarımızı ara duraklardan alarak araç içi ikramlarla yola çıkıyoruz.

1.GÜN : Sabah Olimpos'taki tesisimize vardıktan sonra güzel bir kahvaltı sonrası Çıralı sahilde kısa bir çevre tanıtım gezisi sonrası serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrası deniz keyfi yapıyor, antik şehir Olimpos’u geziyoruz. Akşam yemeğimizi tesisimizde yedikten sonra aracımızla Çıralı'ya giderek Chimera’ya (Yanartaş) çıkıyoruz. Yüz yıllardır yanan kutsal ateşin etrafında içecek ikramlarımız eşliğinde eski dönemin mitolojik hikayelerinde yaşıyor şarkılar-türküler ile anın keyfini yaşıyoruz. Yaklaşık 2 saatlik Yanartaş etkinliği sonrası Olimpos'taki pansiyonumuza dönerek dinleniyoruz. Gece eğlenmek isteyen dostlarımızla eğlence mekanlarını geziyoruz.

2.GÜN: Sabah gün boyu sürecek tekne turu için erkenden kalkıyoruz. Güzel bir kahvaltı sonrası Kemer'e gidiyoruz. Limanda bekleyen teknemize botla geçip Akdeniz’in masmavi koylarına girerek yüzme molaları veriyoruz. Belirli koylarda yüzme molası verdikten sonra Phaselis antik kentine gidiyoruz. Kent kalıntıları ve Hadrian liman yolunu gezdikten sonra yüzmeye devam ediyoruz. Daha sonra tekne ile Olimpos’a dönüyoruz. Pansiyonumuza gelip bir süre dinleniyoruz. Akşam yemeğimizi yedikten sonra isteğe bağlı olarak canlı müzik çalınan bir yere gidip gecenin keyfini çıkarıyoruz. İsteğe bağlı olarak Olimpos sahilinde gece yürüyüşü yapıyoruz. Geceyi Olimpos’ta geçiriyoruz.

3.GÜN Erken kahvaltı sonrası Kumluca üzerinden Finike'ye varıyoruz. Myra antik tiyatrosu ve Demre’deki St. Nicolas kilisesini gezileri sonrası Batık şehir Kekova gezisi için Üçağız'a giderek teknelere biniyoruz. Teknede yiyeceğimiz öğle yemeği sonrası batık şehir Kekova'da Simena ve Kaleköy gezileri yapıyor Likya uygarlığının önemli şehirlerinin bulunduğu bu coğrafyadaki koylarda denize girmenin keyfini yaşıyoruz. Tekne gezisi sonrası araçlarımızla tekrar Olimpos'a gelerek dinleniyoruz. Akşam yemeği ve konaklama tesiste.

4.GÜN: Sabah kahvaltı sonrası öğlen saat 13.00'a kadar serbest zaman. İsteyen arkadaşlarımızla Tahtalı dağına çıkmak için teleferiklerin olduğu bölgeye giderek Tahtalı dağına çıkarak alacağımız zirve havası sonrası alacağımız öğlen yemeği sonrası Ankara'ya hareket ediyor gece saat 23.00'dan önce Ankara'da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Ercan ASLAN
Aysenur Cagil
Esin AKKUŞ
Aydın ÖZDEMİR
Uğur ERSÖZLÜ18-22 Eylül 01
Uğur ERSÖZLÜ18-22 Eylül 02
Murat YILMAZ
Arzu ALPAK


Daha Büyük Görüntüle

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?

Olimpos, Olimpos antik kenti, Çıralı, Phaselis-Kemer, Yörük çadırı, Tahtalı dağına teleferikle çıkma, Yanartaş(Chimera), Myra Antik kenti, , Demre ve St. Nicolas kilisesi gezisi .Kekova tekne turu, Batık şehir Kekova, Simena Kalesi ve Kaleköy, Finike

HAREKET NOKTAMIZ

07 Ağustos 2013, Kumrular, 23:00

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 575 TL 575 TL 595 TL
Tek kişilik oda 670 TL 670 TL 700 TL
7-12 yaş 475 TL 475 TL 495 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 195 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Bu ücrete; özel ulaşım,Rehberlik, TURSAB seyahat sigortası, Araç içi kahvaltılık poaça ve sıcak soğuk ikramları, Kahvaltı(4), Akşam yemeği(3), öğlen yemeği(2 teknede), tekne gezisi 2 (Kemer-Phaselis ve Kekova tekne turu), tam pansiyon konaklama ve çevre gezileri dahildir.

NELER HARİÇ?

1. ve son gün öğlen yemeği(serbest yüzme molası olacağı için dahil edilmemiştir.),  otelimizde alınacak yemeklerdeki su dışındaki içecekler ve kişisel harcamalar ile Müze ve ören yeri giriş ücretleri ve Tahtalı dağı teleferik ücreti bu fiyat kapsamı dışındadır.

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb. ve denize girecekseniz mayo ve havlu almayı ihmal etmeyin…

ANTALYA İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 23:00
Milli Kütüphane 23:05
Armada 23:10
Ümitköy köprüsü altı 23:20
Ümitköy Migros karşısı 23:25
Share

HAFTALIK GEZILER / TURLAR

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa UZUN TURLAR Likya Kentleri Turu Ramazan Bayramı 08-11 Ağustos 2013