Likya Kentleri Olimpos-Yanartaş-Phaselis-Kemer Ramazan Bayramı Turu 2 Gece 3 Gün 27-29 Temmuz 2014

BEYAZ KÖPÜKLÜ DALGALAR, MASMAVİ BİR DENİZ VE AĞUSTOS BÖCEKLERİNİN HİÇ BİTMEYEN TÜRKÜSÜ…Hem deniz sefası yapmak istiyoruz, ama kültürel gezilerimiz de eksik olmasın diyorsanız, konaklamamız da Olimpos'ta olsun diyorsanız bu etkinlik tam da size göre. Antalya, Olimpos, Kemer, Phaselis antik kenti, Çıralı(yanartaş), Öğle yemekli tekne turu, Ulupınar gezileri yapacak ve 3 gün boyunca denizin, kültürün tadını çıkaracağız.

Olimpos-Çıralı-Yanartaş-Tekneli Phaselis Turu-Kemer 2 Gece 3 Gün

PROGRAMIMIZ

Gece saat: 22.00’da Kumrular sokak girişi Penguen Pastanesi önünden hareket ediyoruz.

1.GÜN: Ara duraklarda katılımcılarımızı aldıktan sonra, araç içinde sıcak/soğuk içecek ikramlarıyla, Polatlı-Afyon-Burdur-Antalya üzerinden yolumuza devam edip belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası sabah saatlerinde Kemer yat limanında kısa bir fotoğraf molası ve serbest zaman veriyoruz. Olimpos'a geçerek bungalow evlerden oluşan tesislere yerleşip kısa süreli dinlenme ve alacağımız kahvaltı sonrası Olimpos plajına gidip gün boyu denize giriyoruz. Öğle yemeğimizi pansiyon ya da çevrede yedikten sonra denize girmeye devam ediyoruz. Akşam üstü dönüşte Olimpos antik kenti içindeki kent kalıntılarının bir bölümünü gezip fotoğraf çektikten sonra pansiyonumuza gidiyoruz. Kısa süreli dinlenme sonrası set olarak hazırlanan akşam yemeğimizi yiyoruz. Yemek sonrası aracımıza binerek Çıralı’ya Yanartaş'a hareket ediyoruz. Gişeden sonra 450 mt lik patika yolu el fenerleri ve tepe lambaları eşliğinde tırmandıktan sonra; önü arslan, arkası yılan, ortası keçi olan, Tanrısal varlık olduğuna inanılan Bellerophontes’in mızrak darbeleriyle yerin yedi kat dibine gömülen mitolojik yaratık Chimeira’nın ağzından efsanevi olarak alevlerinin püskürtüldüğüne inanılan, gerçekte ve bilimsel olarak yüz yıllardır yanan kutsal ateşin etrafında özel içeceklerimizle şarkılar söylüyoruz. Daha sonra aracımızın bulunduğu bölgeye gelip pansiyonumuza gidiyoruz. Geceyi Olimpos’ta geçiriyoruz.

2.GÜN: Sabah gün boyu sürecek tekne turu için erkenden kalkıyoruz. Güzel bir kahvaltı sonrası Kemer Limanına gidiyoruz. Limandaki tekne ile Akdeniz’in masmavi koylarına girerek yüzme molaları veriyoruz. Belirli koylarda yüzme molası verdikten sonra Phaselis antik kentine gidiyoruz. Kent kalıntıları ve Hadrian liman yolunu gezdikten sonra yüzmeye devam ediyoruz. Daha sonra tekne ile Olimpos’a dönüyoruz. Pansiyonumuza gelip bir süre dinleniyoruz. Akşam yemeğimizi yedikten sonra isteğe bağlı olarak canlı müzik çalınan bir yere gidip gecenin keyfini çıkarıyoruz. İsteğe bağlı olarak Olimpos sahilinde gece yürüyüşü yapıyoruz. Geceyi Olimpos’ta geçiriyoruz.

3.GÜN: Sabah isteğe bağlı olarak gün doğumunu izlemek için Olimpos sahiline gidip gündoğumunu izledikten sonra denize giriyoruz. Kahvaltı sonrası öğleye kadar denize girmeye devam ediyoruz. Öğle üzeri Olimpos’tan ayrılıp hareket ediyoruz. Ulupınar’da ki restoranların birinde isteğe bağlı olarak gölge etkisi altında güzel bir öğle yemeği yedikten sonra Ankara’ya hareket ediyoruz. Antalya-Burdur-Afyon-Polatlı üzerinden yolumuza devam edip yolumuza devam edip belirli yerlerde vereceğimiz molalar sonrası gece saat: 23.30’da Ankara’ya geliyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

HAREKET NOKTAMIZ

27 Temmuz 2014, 22:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
7 taksit
Yetişkin 435 TL 435 TL 465 TL
İki kişilik odada kişibaşı 435 TL 435 TL 465 TL
Üç kişilik odada kişibaşı 415 TL 415 TL 445 TL
Tek kişilik oda 505 TL 505 TL 550 TL
7-12 yaş 385 TL 385 TL 425 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 135 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ikramı, kahvaltı(3), akşam yemeği(2), Olimpos pansiyon konaklama(2), öğle yemekli tekne turu(1), Milli park giriş ücretleri, tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri, tursab seyahat sigortası

NELER HARİÇ?

2 öğlen yemeği, otelimizde alınacak yemeklerdeki içecekler ve kişisel harcamalar ile Müze ve ören yeri giriş ücretleri tekneden Phaselis antik kentine geçiş ücreti bu fiyat kapsamı dışındadır.

YANINIZA ALIN

Yürüyüş ayakkabısı, rahat bir yürüyüş giysisi, sırt çantası(isteğe bağlı), mevsime uygun giysiler, mayo, havlu, terlik, bone vs, şapka, yağmurluk, fotoğraf makinası.

ANTALYA İÇİN HAVA TAHMİNİ

Share

HAFTALIK GEZILER / TURLAR

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa UZUN TURLAR Likya Kentleri Olimpos-Yanartaş-Phaselis-Kemer Ramazan Bayramı Turu 2 Gece 3 Gün 27-29 Temmuz 2014