Panama -Kosta Rika-Venezuela-Nicaragua ::.caracas(2) Managua(1) Granada(1) Papagayo(1) San Jose(1) Limon(1) Bocas Del Toro(1) Panama City(1).:: 25 Temmuz - 04 Ağustos 2014

Venezuella, insanoğlunu kimi zaman hayrete düşüren, çoğu zaman da hayranlığa sürükleyen binlerce güzelliği içinde barındıran bir ülke...

Panama oldukça hareketli ve değişiklik gösteren bir gece hayatına sahiptir. Bunun dışında festival ve gösterileriyle de ünlü olan Panama'da Ocak ayında Jazz Festivali, Mart ayında World Body Painting Festivali düzenlenmektedir.

Bu sınırsız eğlenceye dahil olmak için şimdi rezervasyon yaptırın....

 

PROGRAMIMIZ

1.GÜN: İSTANBUL/ROMA/CARACAS 06:15 07:50 /09:20 14:45  Sabah saat 04:15’de İstanbul Atatürk Havalimanı Ejder Turizm bankosunda buluşma.Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Alitalia Havayollarının tarifeli seferi ile saat 06:15 ‘de Roma’ya  uçuş.Roma’ya varışı mızı takiben Caracas uçuşumuz için uçak değiştiriyoruz.Caracas’a varışımız ve özel aracımızla otelimize geçiyoruz , geceleme otelimizde.

2.GÜN:  CARACAS –MANAGUA 11:00 14:30 Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben; Havalimanına transferimiz gerçekleşecek.Conviasa HavaYolları ile Managua’ya hareket ediyoruz.Varışta panoramik şehir turumuzun ardından otelimize geçiyoruz.

3.GÜN:  MANAGUA-MASAYA-GRANADA Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben          Managua şehrini keşfe devam ediyoruz.Şehri tepeden gören Başkanlık Binasına aracımızla çıkıp şehri izliyoruz.Hemde şehir hakkında bilgiler alıyoruz.Bu ziyaretimizden sonra Granada’ya yolculuk,yolumuz yaklaşık 40 km.Yolumuz üzerinde önce Masaya Volkanını görmek için duracağız.Milli Park içinde bulunan Masaya Kriterine aracımızla çıkıyoruz ve manzarayı izliyoruz.Ardından Granada kentine hareket ediyoruz.Varışta vaktimiz el verirse Puro fabrikasını ziyaret ediyoruz.Nicaragua puroları Dünyaca ünlüdür.Daha sonra Granada Gölü kıyısına geçiyor ve Las Isletas olarak bilinen yüzlerce küçük adacığın bulunduğu Gölde tekne turu yapıyoruz.Geceleme otelimizde.

4.GÜN: GRANADA-PENAS BLANCO-PAPAGAYO Kahvaltı sonrası Kosta Rika’ya geçiyoruz.Önce Penas Blanco şehrine varıyor ve doğayla içiçece vakit geçiriyoruz.Ardından Papagayo körfez şehrine devam ediyoruz.Varışta Körfez manzarasını izledikten sonra otelimize devam ediyoruz.Geceleme otelimizde.

5.GÜN: PAPAGAYO-SAN JOSE Kahvaltı sonrası ilk olarak Arenal Yanardağı eteklerine gideceğiz.Yaklaşık 1 saat sürecek yürüyüşle Arenal Yanardağını ziyaret edeceğiz.Yürüyüş turumuzu takiben San Jose2ye hareket edeceğiz.İstikamet Lapaz Şelalesi;burası San Jose'ye giderken fotoğraf çekeceğiz.Şelale ormanlık alanın içerisinde.Günün sonunda başkent San Jose’ye varmış olacağız.Bu akşam saatlerinde ‘’Çok Özel Akşam Yemeği’’süprizi bizleri bekliyor. Geceleme otelimizde.


6.GÜN: SAN JOSE-LIMON Sabah kahvaltımızın ardından Limon şehrine hareket ediyoruz.Limon şehrine varışta yürüyüş turumuz olacaktır.Huzurlu şehirde hoş vakitler geçireceğiz.Geceleme otelimizde.

7.GÜN:  LIMON-BOCAS DEL TORO Sabah kahvaltımızın ardından Bocas Del Toro şehrine hareket ediyoruz.Şehire varışta yüzme,yürüyüş ,kasabada alışveriş yapma imkanımız olacaktır. Geceleme otelimizde.

8.GÜN: BOCAS DEL TORO-PANAMA CITY Sabah kahvaltımızın ardından eşsiz kumsalların ve doğası ile Karayiplerin yeni gözdesi,Panama cenneti olarak bilinenbu kıyılarda serbest saatler.Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin sunacağı kimi aktivitelerde deniz dalış ve benzeri etkinlikler yapabilirler.Akşam saatlerinde Air Panama’ya ait tarifeli seferle,Panama ‘nın başkenti Panama City’e yolculuğumuz başlayacak.Varışta 1 gece konaklayacağımız otelimize geçiyoruz.

9.GÜN: PANAMA CITY-CARACAS 1910 2210 Sabah kahvaltımızın ardından şehir turumuzu yapmak üzere otelimizden ayrılıyoruz.Özel aracımızla ilk durağımız Panama Kanalının giriş kısmının yer aldığı yöre;Burası çok yoğun ziyaretçi akımına uğrayan bir ziyaretçi merkezi.Kanalın yapımını anlatan ve gemilerin geçişlerini görebileceğimiz yagene nokta.Ardından kısa serbest saatler ve Havalimanına transfer.Conviasa HavaYolları ile Caracas’a uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.Varışta otelimize transfer.

 

10.GÜN: CARACAS/ROMA 20:55 12:30+1 Dileyen misafirlerimiz Rehberimizin organize edeceği Avila Tepesi turuna katılabilirler.(45 €).Özel teleferiklerle çıkılan yaklaşık 2800 m.yükseklikteki tepeden Tüm şehri kuşbakışı izleme imkanımız olacaktır.Öğle yemekli tur. Serbest saatlerimiz olacak havaalanına transfer. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası saat 20:55 ‘de Roma’ya uçuşumuzu yapıyoruz.Geceleme uçakta.

11.GÜN: ROMA/ İSTANBUL 14:40 18:10 Roma’ya varış..ve  Istanbul’a  harekete . İstanbul ‘a  varış   - Anılarla dolu gezimizin sonu…

* Program içerisinde ziyaret edilcek mekanların  sıralaması ; gerekli hallerde; yerel olarak düzenleme hakkı Ejder Turizm ‘e aittir.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Venezuela*Kolombiya*Ekvador
Venezuela 1

HAREKET NOKTAMIZ

25 Temmuz 2014,

ÜCRET

  • Fiyat 2699 €

  • SGL Farkı 599 €

NELER DAHİL?

*ALİTALİA HY ile ISTANBUL-ROMA - ROMA -ISTANBUL  uçak bileti ve havalimanı vergileri Programda belirtilen tüm urlar Tüm Transferler.

*Programda belirtilmiş TÜM yemekler DAHİLDİR.

* Programda belirtilen tüm geziler

*Ejder Turizm Türkçe rehberlik hizmeti
* Seyahat  sağlık sigortası

NELER HARİÇ?

*Venezuela çıkış vergisi 25 USD

* Belirtilmeyen Öğle ve Akşam yemekleri
* Ekstra turlar .

* Yurt dışı çıkış pulu (15 TL)  

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, yedek çorap ve giysi, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.,

Share

YURTDIŞI GEZILERI / TURLARI

Meksika Küba Turu 29 Nisan - 09 Mayıs 2019Meksika Küba Turu 29 Nisan - 09 Mayıs 2019

29 Nisan 2019 Hits:217

MEKSİKA KÜBA TURU/29 NİSAN ÇIKIŞ ( 1 MAYIS  ÖZEL ) 7 GECE 9 GÜN LÜX SEGMEN...

Güney Afrika Turu 04-13 Haziran 2019Güney Afrika Turu 04-13 Haziran 2019

04 Haziran 2019 Hits:209

Vize yok, promosyon fiyat. 10 Gün ...

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa YURTDIŞI Panama -Kosta Rika-Venezuela-Nicaragua ::.caracas(2) Managua(1) Granada(1) Papagayo(1) San Jose(1) Limon(1) Bocas Del Toro(1) Panama City(1).:: 25 Temmuz - 04 Ağustos 2014