Çok Sulu Bir Macera Kampı! Rafting-Jeep Safari- Kanyon Geçişi- Scuba/diving- Kanyon’Un Buz Gibi Sularında Yüzme 3 Gece 4 Gün 26-29 Ekim 2014

1.gün Gökçesu'da kahvaltı sonrası öğleye kadar kamping alanımızda dinleneceğiz ve sonrasında ver elini rafting heyecanı..Ertesi gün dalış olacak. Side açıklarında hem deniz keyfi yaşayacak ve derinlere dalmanın heyecanını yaşayacağız.  3.gün inanılmaz heyecanlı-zevkli ama yorucu kanyon geçişimiz olacak. ne demek iste8diğimizi katılınca anlayacaksınız. son gün miskinlik günü. Kanyonda su kaynaklarında buz gibi sularda yüzecek, kısa yürüyüşler yapacak ve öğlen yemeğini müteakip Ankara'ya hareket ederek gece 23.00'dan önce Ankara'da olacağız...

Yine her günü ayrı bir heyecan, ayrı bir macera... Bekleriz efenim......

Artık gelenekselleştirdiğimiz Antalya Manavgat Gökçesu sınırları içerisinde bulunan Köprülü kanyonda Köprüçay'ın hemen dibinde sıfır olan (hatta üstünde )alanda çadır kampı kuracağız.(İsteyenlere motel seçeneğimiz var tabi. Köprüçay’a sıfır değil, yaklaşık 50 m uzak)

Emin olun unutamayacaksınız…Yorulacaksınız ama ertesi günü heyecanla bekleyeceksiniz… Nasıl olacak diye meraklanacaksınız…

Çokça fotoğraflarımıza aşağıdaki linkten bakabilirsiniz…;

PROGRAMIMIZ

Ulaşım hizmeti alan arkadaşlarımızla 25 Ekim Cumartesi'yi Pazar'a bağlayan gece Saat 00.05’da Kumrular Sokak girişinde buluşuyor ve yol duraklarında arkadaşlarımızı aldıktan sonra araç içi sıcak soğuk ikramlarla yola çıkıyoruz.

1.GÜN 26 Ekim 2014 Köprülü Kanyon’da Rafting

 Sabah Saat 09.00'da Manavgat’ta diğer arkadaşlarımızla buluşuyor ve Köprülü Kanyon Gökçesu kamping alanımıza hareket ediyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculuk sonrası alana varıyoruz. kahvaltı, çadırlara yerleşme sonrası dinlenmek için öğleye kadar serbest zaman veriyoruz.(isteyen dostlarımız bu süre içerisinde Köprüçay üzerinde suya girerek serinleyebilirler.)  Öğlen yemeği sonrası rafting heyecanımız başlayacak.

Bu gün Köprülü kanyon buz gibi sularında serinleyecek ve rafting heyecanı yaşayacağız. Öğlen yemeğimiz tesiste olacak.

Öncelikle rafting için hazırlıklarımızı yapıyor ve rafting rehberlerinin vereceği ön bilgiden sonra 13 km sürecek raftinge başlıyoruz.
Heyecanlı yolculuğumuz boyunca aşmamız gereken 17 rapid bulunmaktadır. Öğle yemeği için rafting sırasında bir mola veriyoruz. Yaklaşık 4.5 saat süren rafting ten sonra duşlarımızı alıyor, rafting esnasında fotoğrafçılar; profesyonel çekmiş oldukları video ve fotoğrafları misafirlerin beğenisine sunulacak. Fotoğraf ve cd. ler den anı olarak almak isteyenler ekstra ücret ödeyerek bu görsellerden satın alabilecekler. Akşam yemeği sonrası gece ateşi bizleri bekliyor. Konaklama tesiste ve çadırlarımızda.

2.GÜN 27 Ekim 2014 Jeep Safari

 Bu gün Jeep safari günümüz ve derelerden, tepelerden geçecek, Uçansu şelalesi ve adı bilinmeyen onlarca sulak alanlardan geçecek birbirimizi ıslatacak toz toprak içerisinde olacağız. Yedek kıyafetlerinizi almayı unutmayın.

Sabah kahvaltısı sonrası tesisten ayrılacağız. Bu günkü planlamamız Jeep Safari! Antalya Uçansu şelalesi güzergahında safari yapmanın keyfini yaşayacağız. Yine isteyenlerle buz gibi şelale sularında serinleyecek, Antalya’nın ormanlık ve kültürel dokusu zengin bölgesinde gün boyu Jeep safari yapacağız. Öğlen yemeğimiz Uçansu şelalesinde olacak. Etkinlik sonrası kendi aracımıza geçerek tesisimize geliyoruz. Köprüçay kenarında duşlarımızı aldıktan sonra akşam yemeği ve dinlence tesisimizde. Çadır ve motelimizde...

3.GÜN 28 Ekim 2014 Bu gün Kanyon Geçişi var. Sıkı durun acayip heyecanlı ve keyifli. Gün boyu bu aktivite devam edecek. Öğlen yemeği kumanya şeklinde olacak. ve biraz yorulacağız.

Kahvaltı sonrası hazırlıklarımızı yaptıktan ve kısa bilgi aldıktan sonra Köprülü kanyona girerek yaklaşık 6 km lik parkura giriyoruz. Yer yer suyun içinde boynumuzu geçen alanlarda ama daha çok su içerisinde yaklaşık 6 saatlik bir su yürüyüşü var. Çok keyifli ancak bir o kadar yorucu. Öğlen yemeğimiz kumanya şeklinde kanyon içerisinde olacak. Yer yer gökyüzünü göremeyeceğimiz vahşi bir kanyon içerisinde yürümenin keyfini anlatmayacağız. Yaşayın istiyoruz. Kanyoning aktivitesi sonrası araçlarımızla tesise geliyoruz. Dinlenme, duş ve akşam  yemeği ve çay kahve sohbetleri sonrası konaklama kampımızda ya da motelimizde.

NOT:Hava koşulları uygun olmaması durumunda alternatif yürüyüş programımız olan Selge Antik Şehri yürüyüşü yapılacaktır.

4.GÜN 29 Ekim 2014 Side’de Deniz Molası-Dalış Keyfi-Öğlen yemeğinden sonra Ankara'ya hareket var.

Sabah erken yapacağımız kahvaltı sonrası öğlen yemeğine kadar serbest zaman isteyen misafirlerimizin Dalış yapabilirler.(ekstra), Öğlen yemeği sonrası Side’den ayrılarak Manavgat otogarında arkadaşlarımızı bıraktıktan sonra Ankara'ya doğru yola çıkacağız.  yolda vereceğimiz molalar sonrası gece 23.00 öncesi Ankara'da olacağız.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Köprülü Kanyon Macera Kampı 1
Köprülü Kanyon Macera Kampı 2

,

HAREKET NOKTAMIZ

26 Ekim 2014, Kumrular, 00:05

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 455 TL 455 TL 470 TL
7-12 yaş 350 TL 350 TL 365 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 120 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

  • Ankara-Manavgat-Ankara ulaşımları +90 TL dir. Kayıt anında lütfen bu isteğinizi belirtiniz.

  • Bu fiyatlar tam pansiyon, konaklama, yerel ulaşımlar, tüm aktivite dahil fiyatlardır.

  • Bu fiyatlar çadır konaklama fiyatlarıdır. Motel konaklama istenmesi durumunda;
    toplam  3 gecelik konaklama farkı olarak 110 TL alınır.

Konaklama:

  • 3 gece Köprülü Kanyonda Gökcesu kampında çadırda/motelde kalıyoruz. (kampın Duşu, tuvaleti, interneti, elektriği mevcuttur.)
  • NOT: Burası kamping alanı olup; kamp yerinde duş-tuvalet mevcuttur. Konaklama Kampingin sağlayacağı çadırda olacaktır. çadırda mat-battaniye-çarşaf olmakla birlikte kendi nevresimlerinizi getirebilirsiniz.
  • Yemekler kamping alanında açık büfe olarak hazırlanmaktadır.
  • Öğlen yemekleri etkinlik türüne bağlı olarak kumanya yada tesiste olacaktır.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Tüm yerel ulaşımlar, acenta sorumlusu ve yerel etkinlik rehberlik desteği, tüm kahvaltılar tüm öğlen yemekleri, Dalış aktivitesi ve malzemeleri, , Rafting aktivitesi, Kanyon geçişi ve gerekli tüm teçhizat, Gökçesu tesislerinde yapılacak çay ikramları, çadır konaklama(3), Seyahat sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Ankara-Manavgat-Ankara ulaşımları, aktivitelerde çekilen fotoğraf ve görseller, yapılacak kişisel harcamalar ve Yemeklerde alınacak tüm içecekler, kamp alanında çay dışında alınacak içecek ücretleri, motelde konaklanılmak istenmesi durumunda motel ücret,i(3 günlük konaklama 110 TL)

YANINIZA ALIN

Kişisel kamp malzemeniz, el feneri gibi. Rafting için ıslanabilir giysiler(mayo, şort, varsa ıslanabilir ayakkabı) Kullandığınız ilaç varsa mutlaka yanınıza alınız. Doğa yürüyüşe uygun ayakkabı. Hava şartlarına göre giysiler, güneş kremi, şapka gibi. Fotoğraf (su altı fotoğraf makinanız olursa süper olur) ve video makinenizi ve yedek pillerini Küçük bir sırt çantası yanınıza almayı unutmayın.

ANTALYA İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Etkinliklerden kamp geçişi belki sizi yorabilir. Diğerleri tamamen keyifli ve herkesin yapabileceği etkinliklerdir.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 00:05
Milli Kütüphane 00:10
Armada 00:15
Ufuk Üniversitesi 00:25
Çırağan Restoran 00:30
Dikmen kavşağı karşısı 00:35
Oran köprüsü altı 00:40
Share

BAYRAM GEZILERI / TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa BAYRAM TURLARI Çok Sulu Bir Macera Kampı! Rafting-Jeep Safari- Kanyon Geçişi- Scuba/diving- Kanyon’Un Buz Gibi Sularında Yüzme 3 Gece 4 Gün 26-29 Ekim 2014