Yılbaşı'nda Eskişehir Geceleri -16.45 Hızlı Treni Ile- 31 Aralık 2014 - 01 Ocak 2015

Eskişehir’in seçkin mekanlarından Twenty Six’de eğlence dolu bir gece; özel yılbaşı mönüsü, oryantaller ve muhteşem orkestra ve dahası… Yeni yılın ilk gününde ise son yılların gözde turizm şehri Eskişehir’in dünya çapındaki modern parkları, dikkat çeken müzeleri ve Eskişehir’in süsü Porsuk Çayı ve kıyıları bizleri bekliyor…

PROGRAMIMIZ

Tren garında Artı Yaşam Seyahat Acentası ile buluşma noktasında 16.15'de operasyon görevlilerimizle buluşuyor, 16.45 hızlı treni ile Eskişehir’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 1,5 saat sürecek olan hızlı tren seyahati sonrasında Eskişehir tren garına varıyor ve garda bekleyen özel araçlarımıza yerleşip otelimize transfer oluyoruz. Odalarımıza yerleşmenin ardından serbest zaman alıyoruz. 20.00’da Yılbaşı Gala Yemeği ve Eğlencesinin yapılacağı Eskişehir’in seçkin mekanlarından Twent Six’e gidiyoruz. Sınırsız içecek ve içkinin servis ve zengin bir Gala Yemeği mönüsünün servis edileceği, canlı müzik ve oryantal performanslarının sergileneceği geceyle yeni yıla gireceğiz. Eğlence sonrasında şehir merkezimizdeki otelimize dönüyoruz. Geceleme otelimizde.4* Namlı Otel.

Yılbaşı Galası Twenty Six web: http://twentysixcafebar.com/

2.    GÜN 01 Ocak:
Otelde alınacak olan açık büfe kahvaltı sonrasında Eskişehir şehir turu için otelimizden ayrılıyoruz. İlk olarak Eskişehir’in ve Avrupa’nın en güzel parklarından biri olan Kent Park’a gidiyoruz. Suni plaj, gölet, yürüyüş yollar, kafeterya ve restoranların bulunduğu parkı gezdikten sonra Türkiye’de bir benzeri daha bulunmayan Avrupa standartlarında bir park olan Sazova Bilim ve Kültür Parkı’na geçiyoruz. Uzayevi, Sualtı Parkı, Hayvanat Bahçesi, Bilim Müzesi, Masal Şatosu, Korsan Gemisi, Gölet, yürüyüş yolları, çocuk parkları, restoran ve kafeteryalardan oluşan parkta gönlümüzce vakit geçirdikten sonra Eskişehir’in tarihi yerleşkesi Odunaparı’na geçiyoruz. Güzergahta Eskişehir’i panaromik olarak seyredebileceğimiz Şelale Park’ta çay molası veriyoruz. Dileyenler öğle yemeklerini de burada alabilirler.. Mola sonrasında tarihi Odunpazarı evlerinin bulunduğu sokakları geziyor, Atlıhan’da lületaşının usta ellerde nasıl yapıldığına yakından tanık oluyor, Cam Müzesi’nde camın usta ellerde nasıl işlendiğini görüyoruz. Dileyenler Türkiye’de bir benzeri daha bulunmayan, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşan tarafından Eskişehir’e kazandırılan Balmumu Heykel Müzesi’ni ziyaret edebilir. Verilecek olan serbest zaman sonrasında gara transfer oluyor ve 19.30 Hızlı Treni ile Ankara’ya hareket ediyoruz.

Hoş Geldiniz!
 

HAREKET NOKTAMIZ

31 Aralık 2014, 16:30

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
6 taksit
Yetişkin 310 TL 310 TL 325 TL
Tek kişilik oda 360 TL 360 TL 375 TL
7-12 yaş 260 TL 260 TL 275 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 75 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Ankara-Eskişehir-Ankara Hızlı Tren bileti
  • Yılbaşı Gala Yemeği ve Eğlencesi
  • Eskişehir turu
  • Yerel transferler
  • Tursab Seyahat Sigortası
  • 1 gece butik otelde oda-kahvaltı konaklama
  • Türkçe rehberlik hizmetleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Programda belirtilmeyen öğünler
  • İçecekler(Gala Hariç)
  • Tüm şahsi harcamalar

ESKISEHIR İÇİN HAVA TAHMİNİ

Share

BAYRAM GEZILERI / TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa BAYRAM TURLARI Yılbaşı'nda Eskişehir Geceleri -16.45 Hızlı Treni Ile- 31 Aralık 2014 - 01 Ocak 2015