Bardak Evde Günübirlik Erken Yılbaşı Eğlencesi Ve Ilgaz Kayak Turu 28 Aralık 2014

2014 son Pazar'ında Ankara dışına çıkamayacaklar için Ilgaz Dağı Milli Parkında, karlar içerisinde Artıyaşam özel "Bardak Evinde"  günübirlik özel bir yılbaşı eğlencesine katılmaya ne dersiniz?

Saat 11 civarında ılgaz Dağına kendi Bardak Evimize varacak, çorba ikramı sonrası lezzetli barbeküden oluşan öğlen yemeğimizi yiyecek, kayak-kızak keyfi yapacak, nefis bir orman dokusu içerisinde kar gezisi yapacak saat 16 ile 18.30 arasında da erken yılbaşı kutlamamızı yapacağız.

2015'e girerken Ankara'da iş yoğunluğunuz dolayısı ile evinizde kalacaksınız, ama günübirlikte olsa Ankara dışına kaçmak, yılbaşı kutlaması yapmak isterseniz, Şömine başında, otantik bize özel kütük evimizde nefis bir sesi olan Barış'ın müziği ve sesi ile coşmak isterseniz; alın büyüklerinizi, küçüklerinizi gelin. Bu etkinliği kaçırmayın.

23 Aralık 2012 Ilgaz eğlencemiz fotoğrafları için lütfen tıklayınız...

23 Aralık 2012 Ilgaz eğlencemiz Videosu için lütfen tıklayınız...

Bardak evimizde sınırlı sayıda kayıt alabilmekteyiz...Erken kayıtla yerlerinizi şimdiden ayırtın...Nice Mutlu Yıllar! Nice Mutlu Artıyaşamlar!

Kayak ve Ekipman ücretlerinde Artıyaşam'a özel %20 indirim!

PROGRAMIMIZ

Pazar saat 07:00 de Güvenpark Kumrular Caddesi Kaymakamlık karşısından hareketle başlayacak etkinliğimiz; güzergahımız üzerinde katılımcılarımızı aldıktan sonra, araçta yapılacak kahvaltılık sandviç sıcak/soğuk içecek ikramımızın ardından, araçta kış şartlarında nasıl davranılması, beslenme ve giyinme hakkında yapılacak kısa bilgilendirme ve sohbetlerle yolumuza devam ederek yaklaşık saat 11.30 civarında Ilgaz Kayak Merkezi mevkine ulaşıyoruz. Öncelikle katılımcı arkadaşlarımızı çevre hakkında bilgilendiriyoruz. Artıyaşam size özel tahsis edilen Bardak evimize geçerek  günün keyfini çıkarmaya başlıyoruz. 12.00'da sıcak çorba ikramı sonrası Saat 12.30'da öğlen barbekümüz olacak. Artıyaşam özel Bardak evimizde canlı müzik eşliğinde alacağımız  sucuk-Tavuk-Köfte-Salata ve soft içecekten oluşan öğlen barbeküsü sonrası kayak kiralamak ve kayak eğitimi almak isteyen arkadaşlarımızı ilgili birimlere yönlendiriyor (Kayak ve eğitim giderleri Artıyaşam'a özel %20 indirimli olacaktır.) ve bizlerde bardak eve geçerek günün keyfini çıkarmaya başlıyoruz. 15.00'a kadar serbest zaman... Kayak yapacaklar ilgili alanlarına yönelirlerken kalan arkadaşlarımızla ormanlık alanda oldukça keyili olacağını düşündüğümüz; yaklaşık 1 km lik fotoğraf ve doğa gezisi yapacağız. İsteyenler telesiyejle Ilgaz Tepe kafeye çıkarak o dokuyu da görebilirler. Yada tepe kafenin keyfini ayrıca sürebilir. Saat 15.00 gibi Bardak evimizde buluşuyoruz. (Eğlenceye katılmak istemeyen-kayak yapmak isteyen arkadaşlarımız saat 16.00'a kadar etkinliklerine devam edebilirler.) ve yılbaşı eğlencemize başlıyoruz. Canlı müzik ve dj performansı ile yılbaşı için süslenmiş bardak evimizde yılbaşına özel Sıcak şarap-kanepeler ve Kurudite ve sigara böreğinden  oluşan yılbaşı kokteyli ikramları  ile yaklaşık 3 saat sizlere yapacağımız ikramlar ve oyunlar/eğlenceler sonrası saat 18.00'da kütük ev önünde grup fotoğrafımızı çektirdikten sonra Ankara'ya hareket ediyoruz. Araç içinde yapılacak ikramlar ve molalar sonrası aynı yoldan ilgili duraklarda arkadaşlarımızı bıraktıktan sonra saat 22,30 gibi Ankara'da oluyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Artıyaşam
Artıyaşam
Yıldıray Meral
Artıyaşam
Artıyaşam

HAREKET NOKTAMIZ

28 Aralık 2014, Kumrular, 07:00

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 95 TL 95 TL 100 TL
7-12 yaş 75 TL 75 TL 80 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 50 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

Kayak ve Ekipman ücretlerinde Artıyaşam'a özel %20 indirim!

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Özel araçla ulaşım, sandviç ve araç içi ikramlar, ekmek arası çorba, sucuk-köfte-tavuk , salata, içecekten oluşan öğle yemeği, kütük evde gün boyu sunulacak çay-kahve ve salep ikramları, gün boyu canlı müzik, özel yılbaşı ikramları,  Milli park giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri, tüm çevre gezileri.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kayak takımı ve ekipmanları, Kayak Federasyonuna bağlı liftlerin ücreti, Etap Altınel Dağbaşı Otel lobi alanında alınacak ekstra yiyecek içecek ve kişisel harcamalar, Bardak evde alınacak alkollü içecek ücretleri

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, yedek çorap ve giysi, varsa kayak takımları, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb., kar ortamı olacağı için güneş gözlüğü, şapka, bere, varsa yedeği ile birlikte eldiven

CANKIRI İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Kış gezisi olması dolayısı ile bu etkinliğe gelirken; Bu etkinliğini keyfini doyasıya çıkarmak için mutlaka yanınıza; yedek kıyafetlerinizi, bilekli ayakkabınızı, yedek çoraplarınızı, bere ve eldivenlerinizi almayı ihmal etmeyiniz. Özellikle bu anları bizimle ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinenizide getirmeyi unutmayın. Bunları getirdikten sonra gezimiz oldukça keyifli olabilir. Çocuklarınızı ve büyüklerinizi Artıyaşam Ankara çıkışlı ılgaz kayak gezilerimize gözü kapalı getirebilirsiniz.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:00
Milli Kütüphane 07:05
Armada 07:10
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 07:20
1011 Kavşağı 07:25
Altınpark 07:35
Share

BAYRAM GEZILERI / TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa BAYRAM TURLARI Bardak Evde Günübirlik Erken Yılbaşı Eğlencesi Ve Ilgaz Kayak Turu 28 Aralık 2014