Abant Gölü-Samat Ve Bulanık Yaylaları Bahar Piknik Turu 28 Temmuz 2014

Ggünübirlik sevdiklerinizle, doğa, manzara ve keyif içeren bir günübirlik etkinlik istiyorsunuz. Ankara dışında olması tercihiniz ise ve bu Abant içeriyorsa; sadece Artıyaşam'a özel Abant ve yaylaları turumuz var. Yine Abant'ta yürüyüş yapabilecek, faytona yada ata binebileceksiniz. Ama sevdiğinizle sağlıklı çam ormanları arasında, karakteristik ahşap Batı Karadeniz orman yayla dokusu içerisinde çok keyifli doğa gezisi yapacağız. Samat ve Bulanık yaylaları Abant gölüne uzak olmamakla birlikte gezimize oldukça renklilik katacak. Emin olabilirsiniz.  

Bahar ve yaz aylarında doğanın binbir rengini görmek, karakteristik Batı Karadeniz yayla dokusunu hissetmek, kısa yürüyüşler yapmak, ata binmek, göl kenarında keyifli piknik ve gün boyu sınırsız içecek keyfi yaşamak için bir günde olsa Ankara'dan uzaklaşın ve bizimle anın tadını çıkarın.

Artıyaşam'a özel rotalara, keyifli etkinliğimize bekliyoruz.

PROGRAMIMIZ

Saat 07:30 da Güvenpark Kumrular sokak girişinden,hareketle başlayacak etkinliğimiz yol güzergahı üzerinden sizleri almamızla birlikte, araçta yapacağımız kahvaltılık sandviç ve çay-kahve ikramının ardından otoban üzerinden yolumuza devam ederek Abant a ulaşıyoruz. Piknik-Kamp alanımızı kuruyor, kamp ateşi yakıyoruz. Ülkemizin yer altı sularıyla beslenen bahar ve yaz aylarında açan çiçekleri ve yeşili ile kış aylarında müthiş manzarasıyla insanlara kucak açan Abant gölünde kısa çaplı yürüyüşler, ata binme ve barbekü şeklinde sunulacak doyurucu menü ile sucuk + köfte, salata ayran, kola, fantadan oluşan menümüzü yerken eşsiz manzaranın tadını çıkartmanın yanı sıra dinlenme şansıda bulacağız. Kamp sandalyelerimiz, kamp ateşimiz, gün boyu çayımız kahvemiz sahlebimiz ve sıcak şarap ikramımız olacak. Yemek sonrası Abant'a oldukça yakın "Yürüme mesafesinde" Samat ve Bulanık yaylalarına yürüyoruz . Bazen dere kenarında bazen orman derinliklerinde ve bazende yayla evlerinin kenarlarında kendimize serbest zaman ayıroyor ve bu sevgililer gününe özel bir rotada anın keyfini çıkarıyoruz. Sonrasında Abant kamp alanımıza gelerek alacağımız sıcak içecekler sonrasında serbest zaman kapsamında Abant çevre gezileri yaptıktan, at faytonlara bindikten sonra Saat 16.30'da alandan ayrılarak Abant Köy pazarı na uğrayıp sevdiklerimiz için alışveriş yapıp 17:30 sularında Ankara ya doğru Harekete geçiyoruz. Güzel bir doğa içerisinde Bahar-Yaz aylarının sunduklarını keşfetmiş ve yaşama artı bir değer katmış olarak Ankara'ya ulaşıyoruz. Bir başka etkinliğimizde görüşmek üzere vedalaşıp ayrılıyoruz.


AbanttaFaytonkeyfi ile artiyasam2010Artıyaşam'la Abant'ta Piknik ile artiyasam2010

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Yavuz Demirtola
Abant Gölcük gezisi Artıyaşam
Tuğrul Şengöz
Artıyaşam
Kürşat Çırak
Artıyaşam
Binnur Ergun

NEREYİ GEZECEĞİZ? NELER YAPACAĞIZ?


Daha Büyük Görüntüle

HAREKET NOKTAMIZ

26 Temmuz 2014, Kumrular, 07:30

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 85 TL 85 TL 90 TL
7-12 yaş 65 TL 65 TL 70 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 50 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Özel araçla ulaşım, kahvaltılık sandviç ve araç içi ikramlar,, sucuk, köfte salata, ayran, kola, fantadan oluşan öğle yemeği, Yemek sonrası etkinlik boyunca sunulacak çay/kahve/sahlep ikramları, Sıcak şarap, kar ateşi, kamp malzemeleri, Milli Park Giriş Ücretleri, Rehberlik hizmetleri, tüm çevre gezileri

NELER HARİÇ?

Kişisel Harcamalar, at, fayton ücretleri ve Abant'tan ayrıldıktan sonra tesislerde verilecek molalardaki yapılacak harcamalar

YANINIZA ALIN

Yedek çamaşırlar, çorap, bere, eldiven, güneş gözlüğü ve yüksek faktörlü güneş kremi, boğazı sıcak tutacak kaşkol, mümkünse sıcak su için küçük termos, iyi dayanıklı mümkünse su geçirmeyen bilekli bir ayakkabı, uygun bir sırt çantası, kış koşullarına uygun kıyafetler

BOLU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Kış ve kar içeren bir etkinlik olması dolayısı ile sıcak kıyafetler getirmenizde fayda var. Özellikle su geçirmeyen bot, sıcak sıvı taşıyabileceğiniz termos, boğazınızı sıcak tutabileceğiniz kaşkol, eldiven, bere, çorap vb kıyafetler önem kazanmaktadır. Artıyaşam sizler için alanda ateş yakacak ve gün boyu sıcak içecekler olacaktır. Oldukça keyifli bir etkinlik olmasını isterseniz yukarıdaki önlemler önem arzetmektedir.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Carrefour 07:50
Giyim Dünyası 08:00
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:10
Share

BAYRAM GEZILERI / TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa BAYRAM TURLARI Abant Gölü-Samat Ve Bulanık Yaylaları Bahar Piknik Turu 28 Temmuz 2014