İstanbul Adalar Ve Müzeler Gezisi 29-30 Temmuz 2014

Heybeliada’da Aya Nikola kilisesi, Aya Triada Rum kilisesi, Krimnos(Aya Yorgi) Kilisesi, İsmet İnönü evi,  Heybeliada Camii, Eski Rum evleri, Köşkler ve dar sokaklar gezilecek, Büyükada’da , Aya Yorgi tepesi, Çınar meydanı, Değirmen koyu gezileri yapacak,Ayasofya’yı, Sultanahmet Camisini, Yerebatan Sarnıcını Topkapı Sarayı’nı gezeceğiz.

PROGRAMIMIZ

Cuma gecesi 00.05’de Güvenpark Kumrular Sokak girişinde buluşup hareket ediyoruz. Ara duraklardan katılımcılarımızı aldıktan sonra araç içi ikramlarıyla otobandan İstanbul’a doğru yol alıyoruz.

1.GÜN: Kadıköy restorantta alacağımız sabah kahvaltımızın ardından İstanbul’da Yeni Camiyi geziyoruz ve akabinde vapurla Heybeliada’ya geçiyoruz. Ada gezisi kapsamında; Aya Nikola kilisesi, Aya Triada Rum kilisesi, Krimnos(Aya Yorgi) Kilisesi, İsmet İnönü evi,  Heybeliada Camii, Eski Rum evleri, Köşkler ve dar sokaklar gezildikten sonra Öğle yemeği için serbest zaman verdikten sonra vapurla Büyükada’ya hareket ediyoruz. Büyükada’da Aya Yorgi tepesi, Çınar meydanı, Değirmen koyu gezileri sonrası dileyen konuklarımız fayton ile ada turu yapabilecekleri gibi, denize girebilir ya da sahilde Marmara manzarasına karşı çay içebilirler. Serbest zamanın ardından akşam saatlerinde otelimize gelip, yerleşiyoruz. Akşam yemeğinden sonra isteyen konuklarımız ile beraber Kumkapı’ya gidip eğleniyoruz(Ekstra).

2.GÜN: Otelimizdeki sabah kahvaltısının ardından 1500 yıllık Ayasofya, Sultanahmet Cami, Yerebatan Sarnıcını geziyoruz. Öğle yemeği için serbest zamanın ardından Topkapı Sarayı’nı geziyoruz. İsteğe bağlı 45 dakikalık tekne turu ve kısa bir dinlenme molasının ardından 16.30’da yola çıkarak saat 22.30 civarında Ankara’ya geliyoruz.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Artıyaşam


Daha Büyük Görüntüle

HAREKET NOKTAMIZ

26 Temmuz 2014, Kumrular, 00:05

ÜCRET

  Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 275 TL 275 TL 290 TL
Tek kişilik oda 315 TL 315 TL 330 TL
7-12 yaş 185 TL 185 TL 200 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz


* 3-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 95 TL ilave edilir.

NELER DAHİL?

Özel ulaşım, araçta sıcak-soğuk içecek ikramı, sabah kahvaltısı(2), akşam yemeği(1), konaklama(1), tüm çevre gezileri, rehberlik hizmetleri, Kırkayaklar tur refakat hizmetleri, TURSAB seyahat sigortası, Adalar vapur ücreti,

NELER HARİÇ?

Müze ve ören yeri giriş ücretleri, öğle yemekleri, akşam yemeğinde alınacak içecek ücretleri, akşam isteğe bağlı kumkapı eğlencesi, fayton gezisi, kişisel harcamalar, bahşişler

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb.

ISTANBUL İÇİN HAVA TAHMİNİ

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 00:05
Milli Kütüphane 00:10
Armada 00:15
Carrefour 00:25
Giyim Dünyası 00:35
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 00:45
Share

BAYRAM GEZILERI / TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa BAYRAM TURLARI İstanbul Adalar Ve Müzeler Gezisi 29-30 Temmuz 2014