Ilgaz Turu Size Özel Cumartesi 90 Lira 22 Şubat 2014

Karlar Dünyasına Yolculuğumuz devam ediyor...

5 yıldır Ilgaz Doruk Otel alanındaki sezonluk kiraladığımız kütük evimizle bu yıl da sizlerle birlikteyiz.

Kütük evimizin dışında kayak keyfi, 350 m lik baby lift, evin içindeyse canlı müzikle birlikte sıcağı çağrıştıran herşey (çorba, seçenekli barbekü menüsü, sıcak şarap, çay, kahve, sahlep, şömine, soba...) sizlere sunacaklarımız arasında. Size sadece çocuklarınızı, büyüklerinizi ve arkadaşlarınızı alıp karın ve sıcağın keyfini çıkarmak kalıyor :)

Artıyaşam'ın Ilgaz gezisine geldiğinizde kayak kaymanın dışında, kar yürüyüşleri yapar, kar oyunları oynar ya da kızak kayarsınız. Kayak yapmak isteyen konuklarımızı zaten tutamazsınız onlar doğrudan kayağa giderler. Ama kalan konuklarımız için gün boyu diğer aktivitelerimiz sizi bekler...

Bu etkinliğe katıldığınızda klasik bir Ilgaz turunu yaşamazsınız. Ilgaz eğlencesini yaşarsınız. Zira sadece bize özel olan kütük evimiz size gün boyu gereken sıcaklığı, gerek şöminesi ve sobasıyla gerekse içecekleri (çay-kahve-sahlep) eşliğinde size sunar. -Soğuk ortamlarda, soğuktan olumsuz etkilenmemek için sıcak sıvı takviyesi önemli bir kuraldır.-

Bulunduğumuz alan Doruk Otel tesisinin olduğu alanda. Nispeten ana kayak pistine göre daha sakin. Bu yüzden her an size kayak-kızak çarpma riski yoktur. Barbekümüzde seçenekli tavuk-sucuk-köfte ve içeceğin yanı sıra, sıcak ve lezzetli çorba da olur...Muhteşem bir manzarası vardır. Fotoğrafçılar için çok özel, derinliği olan rotalarımız vardır. O yüzden bizim fotoğraflarımız hep farklıdır. Bildik Ilgaz kayak merkezi fotoğrafları yoktur.

Ilgaz'a kayak yapmak amaçlı olarak gelen ve barbekü menüsü almak istemeyen konuklarımıza ulaşım hizmetimizin yanısıra lunch-box hazırlanacaktır. Saat 16:00 sonrası kütük evdeki keyfimize onlar da katılabilirler.

Ilgaz'da bulunduğunuz yaklaşık 6 saatlik sürenin tamamının  dolu dolu geçeceğinden emin olabilirsiniz.

Ilgaz'da kar keyfi yapmak, soğuktan rahatsız olmadan sıcacık bir ortamda eğlenmek isterseniz; sizi gezimize bekliyoruz:)

Sadece kayak yapacak dostlarımıza da sırf kayak yapmaları için fiyatlandırma çıkardık. Yemek ile zaman kaybetmeyip kayak yapmaya devam edebilsinler diye paket içerisinde zengin sandviç ve içecek hazırlıyoruz.

Sadece kayak ve LunchBox alacak kayakçı arkadaşlarımız için etkinlik fiyatımız 59 Lira olacak.

PROGRAMIMIZ

Etkinliğimiz Pazar günü saat 07:30 da Güvenpark Kumrular sokak girişi Penguen pastanesi önünden hareketle başlayacak. Güzergah üzerindeki katılımcılarımızı aldıktan sonra, araçta yapılacak zengin içerikli sandviç, sıcak/soğuk içecek ikramımızın ardından, rehberimizin kış şartlarında beslenme ve giyinme hakkında yapacağı kısa bilgilendirme konuşmaları ve sohbetlerle yolumuza devam ederek, yaklaşık saat 11.15 civarında Ilgaz Kayak Merkezi Doruk Otel mevkine ulaşacağız. Katılımcı arkadaşlarımızı çevre hakkında bilgilendirdikten sonra Artıyaşam'a özel tahsis edilen kütük evimize geçerek  günün keyfini çıkarmaya başlayacağız. Saat 12.30'da öğle yemeğimiz çorba-sucuk tavuk ve köfte seçenekli-yada karışık barbekü şeklinde olacak. Şömine ve soba başında, kütük evimizde canlı müzik eşliğinde alacağımız barbekü ve alkolsüz içeceklerden oluşan öğlen yemeğimiz sonrası kayak kiralamak ve kayak eğitimi almak isteyen arkadaşlarımızı ilgili birimlere yönlendireceğiz, bizler de kütük evimizde günün keyfini çıkarmaya devam edeceğiz. 15.00'a kadar serbest zaman... Kayak yapacaklar ilgili alanlarına yönelirlerken kalan arkadaşlarımızla shuttle servisi(saat başları) ile Tepe kafenin olduğu noktaya giderek, karla kaplı ormanlık alanda yaklaşık 1 km. lik oldukça keyifli bir fotoğraf ve doğa gezisi yapacağız. İsteyenler telesiyejle Ilgaz ana kayak merkezine inerek o bölgeyi de görebilirler. Ya da sadece Tepe kafenin keyfini sürebilirler. Serbest zaman için ayrılan süre sonunda (Eğlenceye katılmak istemeyen-kayak yapmak isteyen katılımcılarımız saat 16.30' a kadar etkinliklerine devam edebilirler.) Akşamüstü eğlencemize  başlayacağız. Canlı müzik ve dj performansı ile kütük evimizde, Artıyaşam özel sıcak şarap ikramlarımız  sonrası eğlencemiz saat 17.00'de sona erecek. Kütük ev önünde grup fotoğrafımızı çektirdikten sonra da Ankara'ya hareket edeceğiz. Araç içinde yapılacak ikramlar ve molalar sonrası aynı yoldan ilgili duraklarda arkadaşlarımızı bırakıp saat 22,00 gibi Ankara'da olacağız.

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Artıyaşam
Artıyaşam
Selcan Kıran (Facebook)
Yıldıray Meral
Artıyaşam
Aynur YILMAZ
Artıyaşam
Artıyaşam

HAREKET NOKTAMIZ

22 Şubat 2014, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
Yetişkin 90 TL 90 TL 95 TL
7-12 yaş 65 TL 65 TL 70 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 55 TL ilave edilir.

Taksitlendirmeler Yapı kredi ve Bonus karta yapılabilmektedir.

0-7 yaş çocukların yemek almak istemeleri durumunda +15 TL ayrıca ödenecektir.

Sadece kayak yapacak dostlarımıza da sırf kayak yapmaları için yemek ile zaman kaybetmeyip kayak yapmaya devam edebilsinler diye paket içerisinde zengin sandviç ve içecek hazırlıyoruz. Sadece kayak ve LunchBox alacak kayakçı arkadaşlarımız için fiyatımız 59 Lira Peşin !

NELER DAHİL?

Özel araçla ulaşım, kahvaltılık sandviç ve araç içi sıcak-soğuk ikramlar, Çorba, Tavuk-Sucuk-Tavuk-Köfte-salata ve içeceklerden oluşan öğle barbeküsü, kütük evde gün boyu sunulacak çay-kahve ve salep ikramları, saat 16.00'dan sonra sunulacak Artıyaşam özel sıcak şarap, Doruk otel lobi alanından ve kendi kütük evimizden gün boyu faydalanma, Canlı üzik ve DJ performansları, Doruk otele ait 350 metrelik baby lift pist alanının ücretsiz kullanımı(kendi kayak takımlarını getirenler +10 tl kayak odasına ödeyeceklerdir.), Milli park giriş ücretleri, rehberlik hizmetleri, tüm çevre gezileri

NELER HARİÇ?

Kayak takımı ve ekipmanları, Kayak Federasyonuna bağlı liftlerin ücreti, Doruk otel lobide alınacak ekstra yiyecek içecek ve kişisel harcamalar, alkollü içecekler

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, yedek çorap ve giysi, varsa kayak takımları, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb., kar ortamı olacağı için güneş gözlüğü, şapka, bere, varsa yedeği ile birlikte eldiven

CANKIRI İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Planlama; Bu etkinliğimiz klasik kayak turu değildir. Kendinizi özel hissedeceğiniz şekilde kurgulanmış olup, günübirlik kapsamda Ilgaz'ın karın keyfini doya doya çıkarmak üzere hazırlanmıştır.

Temel çıkış noktamız: etkinlik katılımcılarının istediklerini yapmaları üzerine kurgulanmıştır. Kayak - Kızak yapmak isteyen kayabilir, Gezmek, doğanın keyfini çıkarmak fotoğraf çekmek isteyen doğa gezimize katılabilir, hiç bir şey yapmadan şömine başında kar keyfini çıkarmak isteyen tembellik hakkını kullanabilir.:) Dolayısı ile çoluk-çocuk-yaşlı ve yetişkin herkesin rahatlıkla katılabileceği bir etkinliktir. Kış gezisi olması dolayısı ile bu etkinliğe gelirken; Bu etkinliğini keyfini doyasıya çıkarmak için mutlaka yanınıza; yedek kıyafetlerinizi, bilekli ayakkabınızı, yedek çoraplarınızı, bere ve eldivenlerinizi almayı ihmal etmeyiniz. Özellikle bu anları bizimle ölümsüzleştirmek için fotoğraf makinenizide getirmeyi unutmayın. Bunları getirdikten sonra gezimiz oldukça keyifli olabilir. Çocuklarınızı ve büyüklerinizi Artıyaşam Ankara çıkışlı ılgaz kayak gezilerimize gözü kapalı getirebilir, bizlere emanet edebilir sizler isterseniz kayak yapabilirsiniz...

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Emniyet Müdürlüğü Karşısı 07:50
1011 Kavşağı 07:55
Altınpark 08:05

Bütün grubun sizleri beklememesi için lütfen duraklara 5 dk önce geliniz.

ILGAZ KAYAK GEZİLERİMİZDEN MUHTELİF VİDEOLAR

-----------------------------------------------------

Share

GÜNÜBİRLİK KÜLTÜR/DOĞA TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa GÜNÜBİRLİK Ilgaz Turu Size Özel Cumartesi 90 Lira 22 Şubat 2014