Daday At Çiftliğinde Dadılar Bayramı-Sonbahar 12-13 Kasım 2016

Sonbahar...Ve sonbahar'ın en güzel rotalarından Küre dağları...Ülkemizin en vahşi kanyonlarından Horma ve Çatak Kanyonları, Ilıca şelalesi ve Daday at çiftliği gezi rotamızda olacak. 1.gün tamamen doğa diyoruz. ve Sonbahar renklerinin tüm güzelliklerini yaşama şansımız var. Gece çiftlik evinde konaklayacak, gece ateşi yakacak ve yöresel yemeklerle, köy kahvaltısı ile alışılmışın dışında keyif yapacağız. 

1.gün gece DADILAR PARTİSİ YAPACAĞIZ. Cadılar bayramını "Dadılar Bayramı" olarak kendimize özgüledik, biraz oyun, biraz yaratıcılık ile içimizdeki eğlenceyi ortaya çıkarmak ve yaşamın stresini hafiflik ve neşe ile değiştirmek istedik. Partimizin kostümleri bizler tarafından sağlanacak olup, katılımcı misfirlerimiz belirli sayıda takımlar şeklinde gruplar oluşturacak ve gece, ateş başında senaryosunu yazdıkları oyunu sergileyecekler. Yaratıcılığımızın, tiyatro yeteneklerimizin ve oyuna açıklığımızın sınırlarını zorlayacağımız bu partide, oldukça eşsiz  bir gece geçireceğiz.  Ayrıca Yoga ve Doğada nefes açma tekniklerininden kahvaltı öncesi isteyenler faydalanabileceklerdir.

Bir çılgınlık yapalım, hep beraber olsun :)

PROGRAMIMIZ

1.GÜN: Ankara-Pınarbaşı Ilıca şelalesi, Horma ve Çatak kanyonları ve Dadılar Partisi:

 

Sabah saat 07.30’de Kumrular Cad. Kaymakamlık karşısında buluşma ve hareket. Katılımcı dostlarımızı ara duraklardan alarak araç içi kahvaltılık leziz sandviç ve sıcak soğuk ikramlarla öğlen saatlerinde Küre dağları milli parkı sınırları içerisinde olan Pınarbaşı Ilıca köyüne varıyoruz.

Tesiste öğle yemeğimizi aldıktan sonra Ilıca şelalesine gideceğiz. Sizlere yapacağımız ikramlarla şelale sularından oluşan doğal jakuzi içerisinde fotoğraf molası vereceğiz.

Çatak ve Horma kanyonlarının çıkış noktalarını gördükten sonra

Daday At çiftliğine hareket edeceğiz. Odalarımıza yerleştikten sonra vereceğimiz akşam yemeği molası sonrası çiftlik bahçesinde koca bir ateş yakıyor ve kostümlü dadılar partimizi yapıyoruz, gecenin keyfini doyasıya yaşıyoruz.

Konaklama çiftlik evinde.

DADILAR PARTİSİ YAPACAĞIZ. Cadılar bayramını "Dadılar Bayramı" olarak kendimize özgüledik, biraz oyun, biraz yaratıcılık ile içimizdeki eğlenceyi ortaya çıkarmak ve yaşamın stresini hafiflik ve neşe ile değiştirmek istedik. Partimizin kostümleri bizler tarafından sağlanacak olup, katılımcı misfirlerimiz belirli sayıda takımlar şeklinde gruplar oluşturacak ve gece, ateş başında senaryosunu yazdıkları oyunu sergileyecekler. Yaratıcılığımızın, tiyatro yeteneklerimizin ve oyuna açıklığımızın sınırlarını zorlayacağımız bu partide, oldukça eşsiz  bir gece geçireceğiz 

2.GÜN: Daday At Çiftliği – Ankara

 

   -   İsteyenler kahvaltı öncesi yoga ve nefes dersimize katılıp, güne zinde   ve sağlıklı bir şekilde başlamayı deneyimleyebilir,

Sabah nefis bir köy kahvaltısı yapacağız. Süt sabah sağılmış, yumurtalar çiftlikten toplanmış, bal, tereyağı köyün kendi mamülü. Kahvaltı sonrası aktivitelerimiz başlıyor.

İsteyen miskinlik yapabilir.

İsteyenlerle at bineceğiz ama önce çiftlik sahibi arkadaşımızı bizleri at binme konusunda bilgilendiriyor. Ata binmek isteyenler 2 farklı rotada Taşçılar göletine yada Çullar köyüne doğru giderlerken,

Ata binmek istemeyen arkadaşlarımızla da 100 yıllık hiç bozulmamış evleri ile hayran kalacağınız Çullar köyü üzerinden Taşçılar göletine varıp göl kenarında keyif yapacağız.

Öğle yemeğimizi çiftlikte yedikten sonra hazırlıklarımızı yaparak

Saat 16.00 da çiftlikten ayrılarak gece 21.00 civarlarında Ankara’da olacağız.

Artıyaşam Daday At Çiftliği
Artıyaşam Daday At Çiftliği traktör safari ve Halaçoluğu yaylası
Artıyaşam Daday At Çiftliği

Daha önceki etkinlik fotoğraflarımızdan...

Artıyaşam

GÖRÜLECEK YERLER

Çömlekçiler Köyünde konaklayıp, at binmeye, Taşçılar Göletinde yürüyüş yapmaya, Gece ateş yakıp sohbetler etmeye, Pınarbaşı Ilıca köyünde şelaleye gitmeye, Çatak ve Horma kanyonlarını görmeye Küre dağları milli parkının içlerinde gezmeye gidiyoruz.

Gece çiftlik evinde yakılacak ateş başındada senaryolu Dadılar temalı kostüm partisi yapıyoruz. Kostümler bizden...

HAREKET NOKTAMIZ

12 Kasım 2016, Kumrular, 07:30

ÜCRET

Nakit Kredi kartı
tek çekim
Kredi kartı
3 taksit
İki kişilik odada kişibaşı 250 TL 250 TL 265 TL
Üç kişilik odada kişibaşı 240 TL 240 TL 250 TL
Tek kişilik oda 300 TL 300 TL 315 TL
7-12 yaş 200 TL 200 TL 215 TL
0-6 yaş Ücretsiz Ücretsiz Ücretsiz

* 7-12 yaş ücretleri iki yetişkin yanında kalmak koşulu ile geçerlidir.
* 0-6 yaş çocuklar için araçta ayrı koltuk istenmesi halinde 100 TL ilave edilir.
* Taksitlendirmeler Garanti Bankası Bonus ve Yapı Kredi Bankası World kartlara yapılabilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Özel ulaşım,
  • Kahvaltı(2),
  • Çiftlik evinde konaklama(1),
  • Dadılar bayramı için gerekli kostümler
  • Akşam yemeği(1),
  • TÜRSAB seyahat sigortası,
  • Tüm çevre gezileri ve rehberlik hizmetleri.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Kişisel harcamalar,
  • Öğle yemeği(2), 
  • At binme ücretleri(Hara içerisinde at binme 10 TL, Çıllar köy rotası 35 TL,Taşçılar göletine giden uzun rota 40TL) 

YANINIZA ALIN

Uygun bir sırt çantası, kalın çorapla giyilmiş iyi bir yürüyüş ayakkabısı, yağmurluk, hava koşullarına uygun koruyucu aksesuar, şapka, kol ve bacakları kapatan giysiler, yedek çorap, çamaşır ve giysi, yedek ayakkabı, gece otelde kullanmak üzere kıyafet ve kişisel bakım ürünleri, havlu, mayo, terlik, fotoğraf makinası, kişisel ilaçlar, indirim kartlarınız, müze kartlarınız, sağlık karneniz, dudak nemlendirici, ani hava değişiklikleri için hırka, polar vb. ve Şelale suyuna girecekseniz mayo ve havlu almayı ihmal etmeyin

KASTAMONU İÇİN HAVA TAHMİNİ

ZORLUK

Kolay bir gezi, çevre, çarşı ve kısa yürüyüşler içermekte. 1.Gün Çömlekçiler göletine yürüyüş yapacak arkadaşlarımız iniş şeklinde yapacakları yürüyüşe bilekli ayakkabı ile gelmelerinde fayda var.

SİZİ NEREDEN ALALIM?

Kumrular 07:30
Milli Kütüphane 07:35
Armada 07:40
Carrefour 07:50
Giyim Dünyası 08:00
Göksu Göleti Eryaman Köprüsü 08:10

{gallery}DadayPinarbasi{/gallery}

 

Share

KONAKLAMALI KÜLTÜR/DOĞA TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa KONAKLAMALI Daday At Çiftliğinde Dadılar Bayramı-Sonbahar 12-13 Kasım 2016