Klasik Amerika Brezilya--Arjantin-Şili Turu 11 Gün ::330€ İndirim! 03-13 Ekim 2014

İndirimler 1 Ağustos 2014 tarihine kadar yapılacak kayıtlarda geçerlidir...

PROGRAMIMIZ

1.GÜN:  ISTANBUL-PARIS-RIO DE JENEIRO     06.15  08.55 //  10.30  17.10      

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Ejder Turizm standında saat 03:30’da buluşma. Pasaport ve bagaj işlemleri sonrasında AirFrance Havayollarının  tarifeli uçuşu ile 06.15’de Paris’e hareket. 08.55’de varışı takiben kısa bir beklemenin ardından saat 10.30’da Rio uçuşumuz başlıyor. Akşamüzeri saat 17.10’da Rio’ya varıyoruz.Havalimanında bizi bekleyen özel aracımız ile otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği yerel bir restaurantta alınacaktır.Geceleme otelimizde…

OTELIMIZ : WINDSOR PLAZA HOTEL v.b

2.GÜN :  RIO DE JENEIRO              

Sabah kahvaltı sonrasında Rio  şehir turumuz başlıyor. Turumuz esnasında Copacabana, Ipanema, Arpoador, Leblon bölgesi, Sambadromme, Maracana Stadı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur Bitimi öğle yemeğimizi alacağız, akabinde rehberimizin düzenleyeceği SUGAR LOAF-CORCOVADO-/ ISA TEPESI turumuz olacaktır. Dev granit kayayı görmek dünyaca meşhur ISA tepesi olarak adlandırılan tepeye çıkmak,60 metre yüksekliğindeki heykelini görme imkanı bulacaksınız. Tur bitimi otelimize dönüş.

**Gece TURU: Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından organize edilecek olan Akşam yemekli SAMBA gecesi turuna katılabilirler.          ( 120 Euro ). **

Geceleme otelimizde…

3.GÜN :  RIO DE JENEIRO                

Sabah kahvaltı sonrasında serbest saatler. Akşam yemeğimizi yerel bir restaurantta alacağız. Geceleme otelimizde…

4.GÜN :  RIO -IGUAZSU         10.08  12.22

Sabah erken kahvaltı sonrası havalimanına transfer.LAN-TAM havayolları tarifeli seferi ile Iguazsu şelalelerine uçacağız.Varışı takiben alanda karşılanma ve IGUAZSU MILLI PARKI gezisi…Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

OTELIMIZ : RECANTO HOTEL v.b

5.GÜN :  IGUAZSU-BUENOS AIRES    11.35  13.30

Sabah kahvaltı sonrası alana transfer saat 11.35’de Buenos Aires’e hareket ve varışımızı takiben pasaport işlemleri sonrasında özel aracımız ile öğle yemeğimizi alacağımız yerel restaurantta gideceğiz akabinde şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında La Boca Mahallesi, Palermo, Puerto Madero, Eva Peron’un kabri, Mayıs Meydanı görülecek yerler arasındadır. Sonrasında otelimize geçip dinlenmek için serbest zamanımız olacak. Geceleme otelimizde…

OTELIMIZ : TRYP HOTEL  v.b

6.GÜN :  BUENOS AIRES              

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından düzenlenecek olan 3 saatlik Eksta Tigre Deltası turuna katılabilirler. ( 45 € ) Bu tur Tigre semtine  kara yolu ile  gidiş , nehir ağzı(delta)  bölgesinde turistik tekne ile  nehir gezisini kapsamaktadır..

Geceleme otelimizde…

**GECE TURU :Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan AKŞAM YEMEKLİ Tango  Show gezisine katılabilirler  ( 110 € )**

7.GÜN :  BUENOS AIRES               

Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için Montevideo ve  Colonia( Uruguay ) turumuz yapılacaktır. Turumuzda hem Colonia hem de Montevideo şehrini görerek, Öğle yemeğimizi Montevideo şehrinde alarak akşam üzeri tur bitimi hızlı katamaranlarla Buenos Aires’e dönüyoruz. Limana gelir gelmez Akşam yemeğimizi yerel restaurantta alıyoruz. Geceleme otelimizde

Montevideo & Colonia Ekstra Turu :  

(170 Euro )

8.GÜN :  BUENOS AIRES-SANTIAGO DE CHILI         12.45  14.10

Sabah  kahvaltı sonrasında havalimanına transfer. Lan havayolları tarifeli seferi ile saat 12.45’de Şilinin başkenti Santiagoya uçuyoruz.14.10 varışı takiben özel araçlarımız ile şehir turumuz başlıyor. Tur esnasında Parlemento Binası, Katedral Meydanı,görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otele dönüş serbest zaman.Akşam yemeğimizi yerel bir restaurantta alacağız.Geceleme otelimizde…

OTELIMIZ : NERUDA HOTEL v.b

9.GÜN :  SANTIAGO DE CHILI   

Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek, Nobel ödüllü şair Pablo Neruda’nın yaşadığı , sanatçılar,bohemler ve romantikler için önemli bir şehir olan ; Şilinin okyanus kıyısında bulunan Pasifiğin İncisi olarak anılan butik şehri Valparaiso’ya düzenleyeceğimiz geziye katılabilir, Vina del Mar’ın sahillerinde deniz,kum ve güneşin tadını çıkarabilir, yolumuz üzerinde Şarap imalathanelerinde dünyaca ünlü Şili  Şaraplarını tadarken yapılış öykülerini dinleyebilirsiniz. **Tam Gün Öğle yemekli bu gezimiz  145€.**

Geceleme otelimizde…

10.GÜN:  SANTIAGO D.C-PARIS    15.35  11.25+1                        

Kahvaltı sonrası serbest zaman, sonrasında havalimanına transfer. Saat 15.35’de AirFrance havayolları ile Paris uçuşumuz başlıyor.

11.GÜN :  PARIS-ISTANBUL             18.55  23.15

Ertesi gün 11.25 varışı takiben Istanbul uçuşumuzu bekliyoruz. Saat 18.55’de uçuşumuz başlıyor. Türkiye saati ile 23.15’de Istanbul’a varış …Anılarla dolu gezimizin sonu…             

ÖNEMLİ AÇIKLAMA /UYARI :  

TURUMUZDA  SABAH KAHVALTILARI TÜM OTELLERİMİZDE  MEVCUTTUR.

ÖĞLE  VE AKŞAM YEMEKLERİ PLANLAMASI  PROGRAM İÇERİSİNDE YAZILDIĞI YERDE  DAHİLDİR.

TUR GÜZERGAHI VE TUR  AKIŞ SAATLERİNE UYGUN OLARAK ;  SİZLER İÇİN PLANLANLANMIŞ VE  ORGANİZE  EDİLİP PROGRAMA DAHİL EDİLMİŞTİR.Önemli uyarı : Sabah yapılacak erken uçuşlarda ve kara yolculuklarında  alınacak kahvaltılar  paket halinde olabilir. Otel Konfirmasyonları Tura 35Gün kala İlan edilecektir.

IPTAL KURALLARI :

1-Ejder Turizm tura katılan kişilerin yeterli sayıya ulaşamamalarına bağlı olarak gerekli gördüğü durumlarda ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 5 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir.Tur programını ana içeriği korumayı gözeterek değiştirebilir. Uçuşlarda kullanılan havayollarını, tur ilanlarında yazdığının dışında değiştirme hakkına sahiptir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

2-Tüketicinin gezinin başlamasına 40 gün kalaya kadar iptal etmesi durumunda tur ücretinin tamamı iade edilir. Ancak satın alınmış uçak,tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların iptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır. Var ise cezaları yolculara yansıtılır.

3-Özel şartlar dışında tüketicinin gezinin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal etmesi durumunda alınan tur ücretinin  % 35’i iade edilir.( 2.maddedeki satın alınan hizmetlerin kuralları burada da geçerlidir.) 15 günden daha az bir sürede yapılan iptallerde tüketici iade hakkı talep edemez.

4-Tarifeli uçuşlarda isim değişikliği yapılamamaktadır.

HAREKET NOKTAMIZ

03 Ekim 2014, 03:30

ÜCRET

3290 Euro yerine 1 Ağustos'a kadar yapılacak kayıtlarda 330 € indirim ile

2960 Euro

NELER DAHİL?

*İstanbul-RIO// Santiago De Chili-Istanbul arasında Airfrance havayolları ile yapılacak ekonomi sınıfı uçuşlar ve 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı.

*LAN veTAM havayolları ile ülkeler arası yapacağımız ekonomi sınıfı uçuş biletleri.

*Programda belirtilen geziler, şehir turları, transferler ve ören yeri giriş ücretleri.

*  4* ve otellerde Standart Odalarda oda-kahvaltı bazında konaklamalar

*Programda belirtilmiş 2 Öğle Yemeği

*Programda belirtilmiş 5 Akşam yemeği

*Zorunlu seyahat sağlık sigortası

*Ejder Turizm Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

NELER HARİÇ?

*Kişisel harcamalar

*Yurt dışı çıkış harcı 15 TL

*Programda belirtilmeyen yerlerdeki öğle ve akşam yemekleri

*Dahil edilen yemeklerde alınan alkollü alkolsüz içecekler

*Tüm yerel servis tipleri ( Tüm yerel rehberler , Tüm Otobüs şoförleri , Türk Tur lideri , restoranlardaki garsonlar içindir.) 100 € kişi başı Atatürk Havalimanında toplanılacaktır.

*Ekstra Tur ücretleri

 

 

* Program içerisinde ziyaret edilecek mekanların  sıralaması ; Kalınan Oteller,Tur kalkış ve varış tarihlerindeki gün değişiklikleri (+2 ve -2 gün gibi );  gerekli hallerde; yerel olarak düzenleme hakkı Ejder Turizm ‘e aittir. Artıyaşam Turizm organiasyonları; Ejder Turizmin Ankara merkez ofisi olarak sizlere hizmet vermektedir.

Share

YURTDIŞI GEZILERI / TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa YURTDIŞI Klasik Amerika Brezilya--Arjantin-Şili Turu 11 Gün ::330€ İndirim! 03-13 Ekim 2014