Güney Amerika Brezilya Arjantin Turu 9 Gün :: 190€ İndirim! 03-11 Ekim 2014

İndirimler 1 Ağustos 2014 tarihine kadar yapılacak kayıtlarda geçerlidir...

PROGRAMIMIZ

1.GÜN:İSTANBUL- PARIS –RIO D.JENEIRO
06:15//17.10
Sabah saat 03:30’da İstanbul Atatürk Havalimanı EJDER Turizm  kontuarında buluşma. Bilet ve pasaport işlemlerinden sonra  AIRİRFRANCE Havayolları’nın tarifeli seferi ile saat 06:15’de Paris aktarmalı  Rio D.Jeneiro uçuşu başlıyor.Saat 17.10’de varışı takiben otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde…
OTELIMIZ: WINDSOR PLAZA 4* v.b

2.GÜN:RIO DE JANEIRO
Kahvaltı sonrası öğle yemekli Rio panoramik şehir turumuz başlıyor.  Copacabana , Ipenema , Arpoador , Leblon Bölgesi ,SAMBADROMME, MARACANA STADI , KATEDRAL göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi öğle yemeğimizi alıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin Ekstra olarak  düzenleyeceği TAM GÜN/ SUGAR LOAF – CORCOVADO / ISA TEPESİ  Turumuz  olacaktır. Dev granit kayayı görmek , dünyaca meşhur İSA TEPESİ   olarak adlandırılan tepeye çıkmak , 60 m yüksekliğindeki DEV İsa heykelini görme imkanı
bulacaksınız. Turumuz  120€’dur. Akşam saatlerinde  otelimize  dönüyoruz. GECE TURU :   Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra
düzenlenecek olan Akşam Yemekli SAMBA gecesi turuna katılabilirler. 120€.Geceleme otelimizde
otelimize yerleşme.Geceleme otelimizde.

3.GÜN: RIO DE JANERIO
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından serbest saatler.
Geceleme otelimizde…

4.GÜN :RIO DE JENEIRO – IGUASSU                            10:08/12:22
Sabaha karşı havalimanına gitmek üzere yola koyuluyoruz.Iguassu Şelaleleri’nin uçacağız.  alanda karşılanma ve IGUASSU MILLI PARKI’nı gezeceğiz. Tur bitiminde otelimize transfer.Akşam yemeği ve Geceleme otelimizde.
OTELİMİZ : RECANTO HOTEL 4* vb

5.GÜN:  IGUASSU -BUENOS AIRES
11.35 // 13.30
Kahvaltı sonrası havalimanına transfer. Buenos Aires’e varışı takiben şehir turuna başlayacağız. Tur esnasında La Boca Latin Mahallesi , Palemo , Puerto Adero, Eva Peron’nun Mezarı , Özgürlük Bulvarı ve May Square göreceğimiz yerler
arasındadır.Tur bitimi serbest saatler Geceleme otelimizde…
OTELIMIZ : TRYP HOTEL 4* v.b

6.GÜN:BUENOS AIRES
Bu sabah otelimizde alacağımız kahvaltıyı takiben; serbest saatlerimiz olacaktır. Öğleden sonra  Arzu eden Misafirlerimiz  EXTRA  olarak  La Tigre Deltası ; 3 saatlik tekne turuna katılabilirler; Bu Tur La Tigre Deltası olarak adlandırılan; bir başka   bölgede; Küçük adalar arasında, yeşillikler içinde ; bir  nehir  ağzı yöresi  gezisidir. (Tur paketi 45€ )
GECE TURU :
**Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan AKŞAM YEMEKLİ Tango  Show gezisine katılabilirler (110€) Geceleme otelimizde.

7.GÜN:BUENOS AIRES
Sabah kahvaltı sonrasında serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için Montevideo ve  Colonia( Uruguay ) turumuz yapılacaktır. Turumuzda hem Colonia hem de Montevideo şehrini görerek, Öğle yemeğimizi Montevideo şehrinde alarak akşam üzeri tur bitimi hızlı katamaranlarla Buenos Aires’e dönüyoruz. Limana gelir gelmez Akşam yemeğimizi yerel restaurantta alıyoruz. Geceleme otelimizde
Montevideo & Colonia Ekstra Turu :   
(170 Euro )

8.GÜN:BUENOS AIRES-PARIS ISTANBUL                        17:00 11:00+1
Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman öğleden sonra dönüş uçağımız için havalimanına hareket. Saat 17:00’de Paris aktarmalı uçağımızla İstanbul’a hareket.Geceleme uçakta…

9.GÜN: PARIS-ISTANBUL    12:35//16:55
Ertesi gün Paris’e varışı takiben aktarma sonrasında saat 16:55’de İstanbul ‘a  varış   Anılarla dolu gezimizin sonu…

ÖNEMLİ AÇIKLAMA /UYARI :  

TURUMUZDA  SABAH KAHVALTILARI TÜM OTELLERİMİZDE  MEVCUTTUR.

ÖĞLE  VE AKŞAM YEMEKLERİ PLANLAMASI  PROGRAM İÇERİSİNDE YAZILDIĞI YERDE  DAHİLDİR.

TUR GÜZERGAHI VE TUR  AKIŞ SAATLERİNE UYGUN OLARAK ;  SİZLER İÇİN PLANLANLANMIŞ VE  ORGANİZE  EDİLİP PROGRAMA DAHİL EDİLMİŞTİR.Önemli uyarı : Sabah yapılacak erken uçuşlarda ve kara yolculuklarında  alınacak kahvaltılar  paket halinde olabilir. Otel Konfirmasyonları Tura 35Gün kala İlan edilecektir.

IPTAL KURALLARI :

1-Ejder Turizm tura katılan kişilerin yeterli sayıya ulaşamamalarına bağlı olarak gerekli gördüğü durumlarda ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 5 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir.Tur programını ana içeriği korumayı gözeterek değiştirebilir. Uçuşlarda kullanılan havayollarını, tur ilanlarında yazdığının dışında değiştirme hakkına sahiptir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.

2-Tüketicinin gezinin başlamasına 40 gün kalaya kadar iptal etmesi durumunda tur ücretinin tamamı iade edilir. Ancak satın alınmış uçak,tren ve gemi biletlerinde ve konaklamada ilgili firmaların iptal ve değişiklik kuralları aynen uygulanır. Var ise cezaları yolculara yansıtılır.

3-Özel şartlar dışında tüketicinin gezinin başlamasına 15 gün kalaya kadar iptal etmesi durumunda alınan tur ücretinin  % 35’i iade edilir.( 2.maddedeki satın alınan hizmetlerin kuralları burada da geçerlidir.) 15 günden daha az bir sürede yapılan iptallerde tüketici iade hakkı talep edemez.

4-Tarifeli uçuşlarda isim değişikliği yapılamamaktadır.

HAREKET NOKTAMIZ

03 Ekim 2014, 03:30

ÜCRET

2470 Euro yerine 1 Ağustos'a kadar yapılacak kayıtlarda 190 € indirim ile

2280 Euro

NELER DAHİL?

*İstanbul-Rio // Buenos Aires-Istanbul arasında AirFrance havayolları ile yapılacak ekonomi sınıfı uçuşlar ve 20 kg serbest bagaj taşıma hakkı.

*LAN veTAM havayolları ile ülkeler arası yapacağımız ekonomi sınıfı uçuş biletleri.

*Programda belirtilen geziler, şehir turları, transferler ve ören yeri giriş ücretleri.

*  4* otellerde Standart Odalarda 7 gece oda-kahvaltı bazında konaklamalar

*Programda belirtilen şekilde 1 öğlen yemeği

*Programda belirtilen şekilde 2 Akşam yemeği

*Zorunlu seyahat sağlık sigortası

*Ejder Turizm Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

NELER HARİÇ?

*Kişisel harcamalar

*Yurt dışı çıkış harcı 15 TL

*Programda belirtilmeyen yerlerdeki öğle ve akşam yemekleri

*Dahil edilen yemeklerde alınan alkollü alkolsüz içecekler

*Tüm yerel servis tipleri ( Tüm yerel rehberler , Tüm Otobüs şoförleri , Türk Tur lideri , restoranlardaki garsonlar içindir.) 100 € kişi başı Atatürk Havalimanında toplanılacaktır.

*Ekstra Tur ücretleri

* Program içerisinde ziyaret edilecek mekanların  sıralaması ; Kalınan Oteller,Tur kalkış ve varış tarihlerindeki gün değişiklikleri (+1 ve -1 gün gibi );  gerekli hallerde; yerel olarak düzenleme hakkı Ejder Turizm ‘e aittir.

Artıyaşam Turizm organiasyonları; Ejder Turizmin Ankara merkez ofisi olarak sizlere hizmet vermektedir.

Share

YURTDIŞI GEZILERI / TURLARI

Error: No articles to display

Üye Girişi

İletişim

KENDİ Bilişim Tarım Turizm İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentesi

Artıyaşam Etkinlikler Topluluğu

Selanik 2 Caddesi No: 78/7 Kızılay, Çankaya / ANKARA
(Metropol Sineması Yanı)

Tel: 0 312 417 67 06 - 417 67 09

GSM: 0 530 602 78 82

Sosyal Medya

Bizi sosyal medyada da takip edin.

Artıyaşam

Artıyaşam Dağ Doğa Kültür Sanat Gezi Etkinlik Platformu web sayfasıdır.

Artıyaşam, TURSAB'a bağlı 6762 belge nolu A grubu seyahat acentesi olan Kırkayaklar Turizm ve Seyahat Acentasının TPE 2009/71835 sayılı tescilli bir markasıdır.

Buradasınız: Anasayfa YURTDIŞI Güney Amerika Brezilya Arjantin Turu 9 Gün :: 190€ İndirim! 03-11 Ekim 2014